Subway Surfer 2.30.1 Apk indir

4.6
(114)

Sonsuz koşu türünde bir oyun olan Subway Surfer oyunu grafiti yapan bir gencin bekçi yakalanmamak için yaptığı uğraş. Subway Surfer apk oyununda karakterinizi topladığınız paralar ile geliştirip bekçiye yakalanmamak için uğraşıyorsunuz.

YapımcıSYBO Games
Oyun KategorisiArcade
Mod TürüSınırsız Para
Oyun Versiyonu2.30.1
Dosya Boyutu178 MB
İşletim SistemiAndroid 4.4

Subway Surfers App Açıklaması

Bu oyun hakkında fazla bir şey söylemeye gerek yok. Subway Surfers, mobil oyun tarihindeki en iyi “sonsuz koşu oyunlarından” biri olarak kabul edilebilir. Bu oyun hakkında konuşmanın kolay bir yolu, Temple Run 2’ye benzer bir oyun stiline sahip olmasıdır , ancak etkileyici grafikler ve bir dizi özel özellik, deneyiminizi çeşitli şekillerde daha eğlenceli hale getirir.

Raylarda bir kovalamaca

Diğer sonsuz koşu oyunlarından farklı olarak Subway Surfers’ın ilginç bir hikayesi var. Bir gün, Jake – tren vagonuna boyanmış yaramaz bir çocuk grafiti. Ancak şanssızdır. Vahşi Müfettiş onu keşfetti ve elinde bir copla onu kovaladı. Müfettiş arkadaş canlısı değildi, ona bir ders vermek için onu yakalamaya kararlıydı. O zamandan beri kovalamaca başladı…

Kural

Subway Surfers’ın oynanışı karmaşık değil. Demiryolu rayları boyunca durmadan koşmalı, sürekli ilerlemeli, raylardaki ve karşıdan gelen trenlerdeki engellerden ustaca kaçınmalısınız. Jake’i zıplaması (yukarı kaydırma), yuvarlanma (aşağı kaydırma) ve sola veya sağa döndürme (sola veya sağa kaydırma) için kontrol edebilirsiniz.

İlk kez, bu oyunun derinliği olmadığını, sadece tekrar eden bir oyun olduğunu düşüneceksiniz. Ancak bu oyunu oynadıktan sonra tekrar düşünmeniz gerekecek. Bir kez oynadıktan sonra aynı hataları yapmamak için bir dahaki sefere kesinlikle oynamak isteyeceksiniz. Yakında Subway Surfers’a “aşık olacaksınız”. Giderek, oyun hızlanacak ve karakteri kontrol etmekte daha fazla zorluk çekmenize neden olacak. Refleksleriniz ve inceliğiniz bu oyunu kazanmanıza yardımcı olacak. Rekor puana ulaştığınızda sistem kaydedecek ve arkadaşlarınızla listede rekabet edebileceksiniz. Onlara Subway Surfer’ın en iyisinin kim olduğunu söyle!

Destek öğeleri

Oyun sırasında birçok destek öğesi görünecektir. Onlar:

  • Jetpack: Jake’in geçici olarak uçmasına ve bir süreliğine gökyüzünde para toplamasına yardım edin. Bu süre zarfında herhangi bir engelle karşılaşmayacaksınız.
  • Madeni Para Mıknatısı: Mıknatıslar, madeni paraları doğrudan çekmeden emmenize yardımcı olur.
  • Sneakers: Daha hızlı koş ve daha yükseğe zıpla. Ancak, atlama diğer engellerle çarpışmak için çok kolay olduğu için dikkatli olmalısınız.
  • Çarpan: Daha fazla puan kazanın.
  • Hoverboard: Daha yumuşak hareket etmenize yardımcı olan şey. Özellikle kullanımınız sırasında karakteriniz 30 saniye boyunca düşme, engel çarpışmalarından korunacaktır. Daha iyi bir hayatta kalma şansına sahip olmak için bu özellikten yararlanın.

Öğelerin etkisini yükseltmek için paraları kullanabilirsiniz. Ayrıca, anahtarı veya çok sayıda madeni parayı almak için gizemli sandıkları toplamayı da unutmayın.

Grafikler

Subway Surfer-cover-1
Subway Surfer-cover-7
Subway Surfer-cover-2
Subway Surfer-cover-5
Subway Surfer-cover-6
Subway Surfer-cover-3
Subway Surfer-cover-4

Birçok komik karakter

Subway Surfers oynarken asıl amacınız karakterlerin kilidini açmak için mümkün olduğunca çok para toplamaktır. Size eşlik edecek ilk karakter Jake. Facebook hesabınıza giriş yaptıktan sonra Dino dinozorlarının kilidini hemen ücretsiz olarak açabilirsiniz ve ayrıca ek paralar ve anahtarlar alacaksınız. Madeni paralarla kilidini açamadığınız karakterlerden bazıları, gizemli sandıkları açmanız, ardından şanslı bir şekilde özel eşyaları toplamanız gerekiyor. Örneğin, Fresh’in kilidini açmak için 50 radyo harcamanız gerekir. Güven Bana! Eğlenceli kızların ve erkeklerin kilidini açtıktan sonra çok mutlu hissedeceksiniz.

apk indir
apk indir

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 114

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.