Superhero War Robot Fight City Action 3.2 Apk İndir

0
(0)

Oyunda bulunan tüm kahramanları kullanarak Aksiyon dolu bir RPG oyunu hazırlamışlar. Kahramanlarınız bir robot ve geliştirme gerekli olan karakterler. her karakteri ve bölümleri geçtikçe yeni karakterleri kullanabiliyorusunuz. Superhero War Robot Fight City Action apk oyununu indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

SuperHero war robot fight 3 2 apk

Superhero War Apk Açıklaması

Superhero War – En iyi RPG oyunu – çevrimdışı aksiyon oyunu!

SAVAŞ – MEYDAN OKUMA awesome️
Harika dövüş ve aksiyon becerileri ile çizgi film süper kahramanı dönüştürmekle ilgili eğlenceli bir RPG oyunu. Süper kahramanların en üst düzey atış becerileriyle oyun modunda 50’den fazla zorluğun üstesinden gelin.

SAVUNMA – RPG⚡️
Bu robot oyunu, savunma oyunları ve RPG oyunlarının yeni bir kombinasyonudur. Sürekli canavarlarla savaşıyorsun ve Tekno üssünü koruyorsun. Bu önemli üssü daha iyi korumak için elektro-optik kuleleri ve sihirli kuleleri toplayın ve yükseltin.

SİLAHLARI TOPLA VE YÜKSELT 🛡
Efsanevi teçhizat ve silahlarla aksiyon savaş gücünün ustası olun, 12’den fazla silah ve kılıç toplayın, efsanevi savaşçıların şehir savaşını kolaylaştırmak için bunları yükseltin.

ROBOTLARI BİRLEŞTİR – ÇİFT GÜÇLÜ 💪
Yeni süper kahramanların kilidini açarak kendi takımınızı kurun. Beklenmedik bir şekilde: Diğer iki süper kahramanın gücünden yararlanabilmek için üçüncü dev süper kahramanın kilidini açın. Bir elin kılıcı tutması, diğerinin atış silahını tutması ve canavarları birkaç saniye içinde öldürmesi harika.

GÜÇLÜ BECERİLER – İSTEĞE BAĞLI TAKIM 🚩
Superhero War’da 3 ana kahraman süper kahraman ve 7 robo asistanı vardır. En güçlü asistanı seçin, geliştirin ve efsanevi robotları birleştirerek şehri savaşta korumak için ekip potansiyelini en iyi şekilde geliştirin.

ÖZELLİKLER:
– Çevrimdışı RPG oyunu, GEREK YOK internet bağlantısı
– 100’den fazla aşamalı RPG çevrimdışı hikaye modu
– Harika bir yükseltme sistemine sahip birçok öğe.
– Birçok ana görev ve günlük görev.
– Çarpıcı grafikler ve inanılmaz ses efektleri

apk indir

Apk Oyunlar Bilgisayara Nasıl Kurulur

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 0 / 5. Toplam Oy : 0

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir