Sweet Dance Apk İndir

0
(0)

Dolu ve tatlı bir sosyal deneyim, tüm aşk fantezilerini yerine getirir. Çeşitli etkileşim yolları, çiftinizle olan sevginizi gün geçtikçe derinleştirir. Aşkınızı kimse izlemiyormuş gibi göstermek için birlikte araçlara binin. Süper sevimli aşıkların günlükleri, her gününüzü sürprizlerle dolu hale getiriyor! Kendi karakterini yap, evini dekore et ve müziğin ritmine kapıl. Sweet Dance apk oyununu indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Sweet Dance apk indir

Sweet Dance Apk Açıklaması

【Beni aşkınla vur】
Dolu ve tatlı bir sosyal deneyim, tüm aşk fantezilerini yerine getirir. Çeşitli etkileşim yolları, çiftinizle olan sevginizi gün geçtikçe derinleştirir. Aşkınızı kimse izlemiyormuş gibi göstermek için birlikte araçlara binin. Süper sevimli aşıkların günlükleri, her gününüzü sürprizlerle dolu hale getiriyor!
“Senin en sevdiğin merhaba ve en zor hoşçakal olmak istiyorum”

【Müzik ritmi senin için kalp atışımdır】
En son dans hareketleriyle dolu çok sayıda yetkili şarkı ve çeşitli oyun modları ile dans pistine çık! Orijinal İz Modu, her vuruşta ve izde sevginizi göstermenizi sağlar!
“Her iz ve çizgi, seni benim yapmak istediğim bir ipucu. “

【Elf ile yalnız değilsin】
Bir elf ile etkileşimin sürükleyici deneyimi, onu sadece bir “evcil hayvan”dan daha fazlası yapar. Elfinizle birleşip üzerine binerek eğlenceyi hissedin ve dans pistinde birlikte oynayın. Sen ve elfin oyunda harika ve harika zaman geçireceksiniz.
“Lütfen hayatımın sonuna kadar benimle ilgilen.”

【Sen süper idolsün】
Yepyeni sistem Idol Trainee size daha da heyecan verici bir oyun deneyimi sunuyor. Diğer stajyerlerle bir idol grubu oluşturun, pratik yapın, iş bulun ve en parlak yıldız olmak için Idol Yarışması için savaşın!
“Yolum boyunca tezahüratlarınızı geri döndürmek için dünyanın merkezi olacağım.”

Artık fenerler hazır, DJ’ler yerinde ve seyirciler bekliyor.
Hadi idolüm, hadi rock’n roll yapalım!

apk indir

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 0 / 5. Toplam Oy : 0

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir