Talking Tom Gold Run 2 APK + MOD (Reklamsız) v1.0.15.7662

0
(0)

Talking Tom Gold Run 2’nin ana karakteri Talking Tom adında bir kedidir. Bu adam o kadar popüler ki, evcil hayvan simülasyon oyunlarını oynayan veya duyan herkes onu tanır. Talking Tom Gold Run 2’de bu kedi sonsuz bir yarış sergileyecek. Ana göreviniz, kedinizin binlerce engeli aşmasına, çok fazla altın toplamasına ve daha yüksek ve daha yüksek bir puan rekoru elde etmesine yardımcı olmaktır.

Talking-Tom-Gold-Run-2-MOD-APK

Talking Tom Gold Run 2 Apk Açıklaması

Zamanda koşmaya hazır olun! Tom, Talking Tom Gold Run’ın yepyeni devam filminde geri döndü. Tom ve arkadaşları bir zaman makinesi icat etti ve hepsi keşfetmek için koşan bir görevde! Bu aksiyon dolu yeni koşu macerasında bir zaman portalından atlayın ve geçmişe doğru yarışın.

Dünya çapında başarılı olan Talking Tom Gold Run ve Talking Tom Hero Dash oyunlarının yaratıcılarından, başka bir inanılmaz sonsuz koşu oyunu geliyor!

ZAMANDA KOŞ 💡 💥 ⏱️
Doğru, seni süpersonik hızda taşıyacak kendi zaman makinen! Geçmişin inanılmaz Zaman Dünyalarına açılan portallar. Yeni dünyaların, benzersiz koşu yollarının ve içlerindeki zorlukların kilidini açmak için makinenin seviyesini yükseltmek için kristalleri toplayın.

ZAMAN DÜNYALARINI KEŞFEDİN 🌎 💫 🚀
Daha önce hiç görmediğiniz gibi antik dünyaları keşfedin. Tarihteki görkemli tapınaklarda hızla ilerleyin, tarih öncesi yollarda yarışın ve dev dinozor ayaklarından kurtulun.

KOŞU YOLUNU SEÇ 🎥 🛣️ 🏃
Eşsiz ve heyecan verici zorluklar içeren kavşakları ve yan yolları bulun. Orman trafiğinden kaçmak için taş devrinden kalma bir scooter’a atlayın ve düşen tapınak sütunlarına ve kıpkırmızı, yuvarlanan lav toplarına dikkat edin! Sola atlamak, sağa kaymak veya dümdüz ilerlemek mi? O size kalmış!

BİR SONRAKİ SEVİYE EĞLENCENİN KEYFİNİ ÇIKAR 🎮 🙌 🏅 Aceleyi
hisset! Temalı sürprizler, özel zorluklar ve harika ödüller sizi bekliyor! Sonsuz eğlenceyi bulun ve oyunun destansı güzelliğini, oyunu yepyeni bir düzeye taşıyan yüksek kaliteli, HD grafiklerde yaşayın.

Hero Dash ve Gold Run gibi Talking Tom koşucu oyunlarından ve diğer gündelik, atari oyunlarından hoşlananlar bu eğlenceli oyuna da bayılacaklar. Sonsuz bir zaman yolculuğu macerasında harika engelleri atlayın, barikatları aşın ve heyecan verici dünyalarda acele edin. Talking Tom Gold Run 2’yi şimdi ücretsiz indirin!

apk indir
apk indir
apk indir

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 0 / 5. Toplam Oy : 0

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir