Tap Titans 2 Heroes Attack Titans Clicker Apk İndir

4.8
(138)

10 milyonu aşkın indirmeye sahip bu oyun titan dizisinden esinlenerek yapılan bu oyun 2016 yılının en iyi oyunu seçilmiştir. grafikleri ve çizimleri ile sıkılmadan oynayacağınız bu oyunda karakterlerini geliştirip zirveye ulaşmaya çalışacaksınız. Tap Titans 2 apk oyununu indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Tap Titans 2 Apk Açıklaması

Birini oynatmak için dokunun en çok indirilenler boşta RPG oyunu ile 10.000.000 yüklemeler .

En İyi Mobil Uygulama Ödüllerine göre 2016’nın En İyi Mobil Oyunu .

Kılıcını al, bir kahraman takımı topla ve 70.000’den fazla seviyede güçlü Titan Lordlarını yenmek için destansı bir macerada Kılıç Ustası’na katıl .

Bu tıklama RPG macerasında karada yolculuk ederken yüzlerce Titan’ı kılıcınızla öldürmek için dokunun. Yeni teçhizat için kılıcınızı yükseltin, evcil hayvanlar toplayın ve Ultimate Sword Master olarak mirasınızı bırakmak için dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılarla çok oyunculu klan baskınlarına katılın.

Efsanevi Titanlara saldırmak ve toprağa barışı geri getirmek için bu arayışta kesintisiz canavarlarla savaşmak için kahramanlarınızı ve Kılıç Ustasının becerilerini stratejik olarak geliştirin.

TAP TITANS 2 İLE
★ ★ tam boşta RPG oyun deneyimini çevrimdışı ve hareket halindeyken OYNAYABİLİRSİNİZ .
★ 14 muhteşem, elle çizilmiş diyarda +150 yepyeni Titan’ı yenmek için DOKUNUN ★ Titanların bitmeyen saldırısına
dayanmanıza yardımcı olacak kahramanları ve sadık evcil hayvanları İŞLETİN ★ Canavarlarla savaşmak için stratejik olarak güçlenmek için benzersiz becerileri AÇIN
★ PRESTİJ ve ilerlemenizde nakit güçlü eski eserler ve daha güçlü olmak için
★ kahramanınızın kılıcını ve zırhını oyun tarzınıza uyacak şekilde özelleştirmek için ekipman TOPLAYIN
★ Çok oyunculu modda her şeye kadir Titan Lords’u yenmek için klanlar OLUŞTUR veya klanlara katıl.
★ Ödüller ve özel teçhizat toplamak için sezonluk etkinlikler sırasında manzaralı yollarda MACERA
OLUN ★ Gücünüzü göstermek ve muhteşem ödüller kazanmak için küresel turnuvalarda dünyanın dört bir yanından diğer oyunculara karşı

YARIŞIN NEDEN TAP TITANS 2 OYNAYIN?
★ RAIDS , benzersiz yeteneklere, güçlü ödüllere ve yeni bir savaş sistemine sahip yeni titan patronları içeren , klanınızla çok oyunculu savaşmak için yepyeni bir yol sunar .
★ Baskınların tamamlanmasından elde edilen KAHRAMAN KAYDIRMALARI, Kılıç Ustanızı daha önce mümkün olandan daha fazla yükseltmenize izin verir.
TITAN LORDS, savaşmak için yepyeni bir yolla baskın arenasına girdi! Bu süper canavarların altındaki zayıf iskeleti ortaya çıkarmak için ayrı zırh segmentlerini kırın.
KART TOPLAMA, Swordmaster’ınızın gücünü artırmanın en yeni yoludur, bu boşta tıklama oyununda Titan düşmanlarını öldürmek için güçlü pasif ve aktif yetenekler verir .
DUST, savaşmak için koleksiyon kartlarını yükseltmek ve hazırlamak için yeni tahsil edilebilir para biriminizdir.
★ Klan XP ve Baskın Biletlerini içeren KLAN YÜKSELTMELERİ, Sword Masters arkadaşlarınızla bağlantı kurmak ve oynamak ve çevrimiçi savaşmak için size daha fazla neden sunar.

Tap-Titans-2-cover-5
Tap-Titans-2-cover-6
Tap-Titans-2-cover-3
Tap-Titans-2-cover-7
Tap-Titans-2-cover-1
Tap-Titans-2-cover-4
Tap-Titans-2-cover-2

TAP TITANS 2 HAKKINDA
Güçlü bir kılıcı savuran Kılıç Ustası sonsuz uykusundan kalktı ve diyarda ortalığı kasıp kavuran korkunç Titanları buldu. Onu bağlayan zincirleri kırarken, Karanlık Lord ile savaşmaya ve yoluna çıkan tüm Titanları avlamaya yemin etti. Ninja benzeri refleksleri ve yardımına koşan bir kahraman ordusuyla Kılıç Ustası, yeni ve kesintisiz bir vuruş macerasında.

Bu boşta aksiyon oyununda arazide hücum ederken, savaşta herhangi bir canavarla yüzleşirken Sword Master’ın yanında savaşmak için Kobalt Çelik Şövalyesi Lance gibi benzersiz yeteneklere sahip bir kahraman takımı kurun. Elle çizilmiş 14 alemde ilerlemek için stratejik olarak güç verirken kahramanlarınızın yanında hafifçe vurun. Bu artımlı aksiyon RPG’sinde özel teçhizatı yükseltin veya üretin ve benzersiz kahraman yeteneklerinin kilidini açın. Kılıcınızı ölümcül silahlarla takas edin ve baskınlarda veya turnuvalarda Titan Lordlarına maksimum hasar verin. Etkinlik devralmalarında macera yaşarken ve olağanüstü ödüllerin kilidini açarken zafere ulaşmak için hafifçe vurun. Yol boyunca, bu ücretsiz tıklama oyununda dünya çapındaki Sword Masters ile klanınıza katılın veya klanınızı kurun.

apk indir
apk indirBu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 138

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.