TapTower Idle Building Game 1.31.1 Apk İndir

4.6
(75)
Top Tower 1 31 1 apk

Bir kule inşa etmek ve geliştirmek istermisiniz. Kuleniz mümkün olduğunca yüksek oyunun olması en önemli kriteridir TapTower Idle Building Game apk oyununu indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

TapTower Apk Açıklaması

Bu boşta kalma iş adamı oyununda en yüksek kuleyi inşa edin ve mümkün olduğunca çok para kazanın.
İnşaat ve geliştirmeyi sever misin? Karlı inşaat işinizi büyütme zamanı. Bir inşaat kralı olarak parayı yönetin ve kararlar verin; kuleniz her dokunuşla gelişecektir. Ve kulenizin nasıl görüneceğini bilmeniz sadece sizin için.

Bu boşta inşa etme oyununda sıradan bir şantiyede olduğu gibi birçok şeyi yöneteceksiniz.
– Kule binanız için hangi parçaları satın alacağınıza karar verin.
– Nakit dağıtın ve inşaatta hangi malzemelerin kullanılacağını seçin.
– Gerçek bir kapitalist ve iş adamı için meydan okumayı kabul edin.

Kulenizi şehirdeki en iyi bina yapın! Bu boş inşaat ve iş adamı oyunundan kesinlikle keyif alacaksınız, çünkü burada harika bir şey inşa edebilirsiniz. Diğer şehir kurma oyunları gibi değil. Artık katı bina biçimleri veya kısıtlamalar yok. Kulenizin her katı kendi tasarımına sahip olabilir. Herhangi bir şey olabilir: kale, yarasa konağı, taş kale, dev peri ağacı, kumdan kale ve hatta bir uzay istasyonu. Bir inşaat kralı olarak yeteneğinizi göstermek için geniş kapsam!

Kuleniz sadece sıradan insanlar için değil. Ejderhalar veya süper kahramanlar bile burada yaşamak ister. Bu, katı bir yapı çerçevesi olmadan çalışacağınız anlamına gelir. Boşta duran tıklama oyunuyla kulağa geldiği kadar basit kendi tasarımınızı yaratmak: Tek dokunuşla bir yapı malzemesi parçası satın alın, yüksek kulenizin duvarlarında nasıl göründüğüne bakın. Özel X-ray modu size bu konuda yardımcı olacaktır: şu anda ihtiyacınız olmayan her şeyi gizleyebilirsiniz.

Kat binasının tamamlanmasından sonra, konut sakinlerinin nasıl oturduğunu görebilir ve işinizin boşuna olmadığını hissedebilirsiniz. Sadece bir ustabaşı değil, aynı zamanda boşta kalan inşaat kralı olmak çok güzel, değil mi? Ve en iyisi, yeni harika zeminlerle düzenli olarak güncellemeler yapıyoruz, böylece boşta kalan bina sürecinin sonsuza dek tadını çıkarabilirsiniz. Çeşitli iyileştirmeler, daha hızlı oluşturmanıza ve tıklama efektinizi geliştirmenize yardımcı olacaktır.

TapTower Idle

Sıradan dünyada inşa edilemeyen binalar yaratın ve içlerindeki popüler kültüre referansları keşfedin. İnanılmaz işinizi kurun! Kendinizi yaratma sürecine bırakın, harika bir inşaat yapın ve bu boş bina oyununda en zengin kralı olun.

apk indir
apk indirBu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 75

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.