Taxi Sim 2020 1.2.17 Apk İndir

0
(0)

Karşınızda harika bir taxi simülasyon oyunu. taxi şöförü larak günlük hayatta yapılan tüm olayların ve etkinliklerin içinde olduğu, görselliğiyle çekici bir oyun. Taxi Sim Apk oyununu indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

taxi sim 1 2 17 apk

Taxi Sim 2020 Apk Açıklaması

En son taksi simülatör oyunumuzda bir taksi şoförünün hayatını yaşayın. Bir taksi veya özel taksi şoförü olarak farklı sürüş görevlerini tamamlayın ve haftalık olarak daha fazla yeni araba ekleyerek 30’dan fazla harika araç arasından en sevdiğiniz arabayı seçin.

New York, Miami, Roma veya Los Angeles gibi büyük şehirlerde gezinin ve sürüş tarzınızı farklı müşteri türlerine göre ayarlayın – bazıları acele ediyor ve kırmızı ışıkta geçmeniz umrunda değilken, diğerleri tehlikeli sürüşten korkuyor.

VIP müşteriler, kararsız müşteriler ve çeşitli günlük ve ömür boyu kilometre taşları ile taksi simülasyon oyunlarını yeni bir seviyeye taşıyoruz.

Taksi sürüş kariyerinize normal arabalarla başlayın ve SUV’lara, lüks arabalara, spor arabalara ve süper arabalara doğru ilerleyin. VIP müşterileri almak ve her görevden daha fazla kazanmak için daha iyi arabalar satın alın. Satın aldığınız her araba hem taksi hem de özel taksi modunda oynanabiliyor.

Bu açık dünya sürüş deneyiminde çarpıcı grafiklerin ve ortamların keyfini çıkarın. Diğer taksi simülasyon oyunlarında bulamayacağınız özellikler ekledik: Yayalar yağmur yağdığında şemsiye açıyor, yüzlerce yıkılabilir nesne var, kaldırımda gerçekçi bir araba ve insan yoğunluğu var. Gerçekçi kontroller ve seslerle gerçek bir taksi şoförü gibi hissedin!

Kariyer modunda zirveye çıkın, Serbest Dolaşımda dolaşın ve rahatlayın veya Çevrimiçi Çok Oyunculu modda arkadaşlarınızla oynayın. Bu en eksiksiz ve ödüllendirici taksi simülasyon oyunu yapma çabamızda bize yardımcı olun – lütfen görüşlerinizi paylaşın!

Özellikler

◾ Farklı araç türlerinin inanılmaz seçimi
◾ Keşfedilecek dev şehirler
◾ Gerçekçi Kontroller (eğimli direksiyon, düğmeler veya sanal direksiyon)
◾ 2020 güncellenmiş motor sesleri
◾ Gerçekçi araç özellikleri (arabanız kirlenir veya onarım gerektirir)
◾ Görsel Ayar seçenekleri
◾ Muhteşem ortamlar ve hava durumu
◾ Gerçekçi şehir trafiği (arabalar, kamyonetler, kamyonlar, motosikletler, bisikletler)
◾ Çeşitli ve gerçekçi yaya trafiği
◾ Kariyer, Serbest Dolaşım ve Çok Oyunculu modlar
◾ Haftalık olarak eklenen yeni arabalar ve mücadeleler
◾ Sosyal Sayfalarımızda yeni araçlar veya özellikler talep edin!

apk indir
apk indir
apk indirBu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 0 / 5. Toplam Oy : 0

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir