Teamfight Tactics 12.7 Apk İndir

4.8
(124)

Kahramanlarınızı seçin. partinizi kurun. stratejinizi belirleyin ve kimse karşınızda duramasın. bu söylediklerimin hepsine sahip bir oyun. Teamfight Tactics: League of Legends apk oyununu indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

YapımcıRiot Games
Oyun KategorisiStrateji
Mod TürüYok
Oyun Versiyonu12.7
Dosya Boyutu61 MB
İşletim SistemiAndroid 5.0
Teamfight Tactics 11 6 apk

Teamfight Tactics: League of Legends Strategy Game Apk Açıklaması

League of Legends’ın arkasındaki stüdyodan PvP strateji otomatik savaşçısı olan Teamfight Tactics’te favori şampiyonlarınızdan bir ordu oluşturun.

En iyi taktikçi olmak için raund tabanlı bir savaşta dönen League of Legends şampiyonları havuzundan taslak oluşturun, konuşlandırın ve yükseltin. Daredevils ile koşun veya Divines ile yükselin – strateji tamamen size kalmış.

PARTİ’YE BAŞLAYIN
League of Legends evreninden yeni şampiyonların yer aldığı en son güncelleme Festival of Beasts ile yeni yılda yüzüğünüze çıkın. Özel Ay Yeni Yılı temalı Küçük Efsaneler, etkileşimli arenalar, ifadeler ve daha fazlasıyla şık bir şekilde kutlayın.

SAVAŞ ET
Onurunuz için savaşmaya hazır birinci sınıf bir ekip oluşturarak rakiplerinizi alt edin ve onlardan daha uzun süre dayanın … ve düşmanlarınıza vurun. Rastgele seçmeler ve oyun içi etkinlikler, iki maçın tamamen aynı şekilde oynanmadığı anlamına gelir.

ALIN VE GİTİN
Çapraz platform desteği, PC, Mac ve mobil cihazlarda arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz (ve rekabeti alt edebileceğiniz) anlamına gelir.

RANKLARI YÜKSELT
Tam rekabetçi destek ve eşleştirme. Demirden Challenger’a, her oyunda son durumunuza göre merdiveni tırmanın. Her setin sonunda Dereceli ödüller için bu öğütmeye devam edin.

Teamfight-Tactics-cover-7
Teamfight-Tactics-cover-2
Teamfight-Tactics-cover-5
Teamfight-Tactics-cover-1
Teamfight-Tactics-cover-4
Teamfight-Tactics-cover-6
Teamfight-Tactics-cover-3

EM ÜZERİNDEKİ STİL
Festival arenaları, patlamalar ve Küçük Efsaneler ile her maçı kendi başınıza yapın. Yalnızca oyun oynayarak veya TFT mağazasından satın alarak yeni görünümler toplayın.

OYNADIKÇA KAZANIN
Yeni Fates II Pass ile ücretsiz Little Legends, arenalar, ifadeler ve patlamaların kilidini açın veya daha fazla ödül için Pass + ‘a yükseltin. Artık en sevdiğiniz Küçük Efsaneleri, mağazada ve Pass + ‘da bulunan Yıldız Parçalarını kullanarak yükseltebilirsiniz.

Galaksi beyninizi gösterin ve zirvede yerinizi alın. Teamfight Tactics’i bugün indirin ve oynayın!
apk indir
apk indirBu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 124

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.