Temple Run 1.17.0 Apk İndir

0
(0)

Android cihazlar için üretilmiş başka bir koşu oyunu. yayınlandığı günden beri sürekli güncellenerek oynayanların ilgisini çeken Temple Run oyunu. Temple Run Apk dosyasını içerik bölümünde bulunan  apk oyun indir linkine tıklayarak bilgisayarınıza ve mobil cihazınıza indirip oynayabilirsiz.

temple run 1 17 apk

Temple Run Apk Açıklaması

Bağımlılık yapan mega hit Temple Run artık Android için çıktı! Tüm arkadaşlarınız oynuyor – yüksek puanlarını geçebilir misiniz ?!

Tapınaktan lanetli idolü çaldınız ve şimdi topuklarınızı kıstıran Kötü Şeytan Maymunlarından kaçmak için hayatınız için koşmanız gerekiyor. Antik tapınak duvarlarında ve dik uçurumlarda yarışırken reflekslerinizi test edin. Engellerden kaçınmak, para toplamak ve güçlendiriciler satın almak, yeni karakterlerin kilidini açmak ve ne kadar koşabileceğinizi görmek için çevirmek, zıplamak ve kaydırmak için kaydırın!

“Her hazine avı macera filminde, cesur kahramanın sonunda hazineyi ele geçirdiği, ancak daha sonra canlı çıkmak için bubi tuzaklarından oluşan labirentte gezinmek zorunda kaldığı bir sahne vardır. Temple Run bu sahne ve başka bir şey değil. inanılmaz.” 

YORUMLAR

★ “Muhtemelen şimdiye kadarki en heyecanlı ve eğlenceli koşu oyunu.” 

★ “Hızlı ve çılgın bir deneyim.”

★ “Çok bağımlılık yapan… kesinlikle çok farklı bir koşu oyunu.” –

★ Haftanın Oyunu olarak TouchArcade Forumları tarafından Oylandı

★ TouchArcade’in Ayın En İyi Oyunlarından Biri

apk indir
apk indir
apk indir

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 0 / 5. Toplam Oy : 0

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir