The Greedy Cave 2: Time Gate 2.11.5 Apk İndir

0
(0)

İlk oyunun büyük ilgi görmesinden sonra ikincisini çıkartarak aynı başarıyı elde etmeye çalışan bir oyun. karanlık mağralardan ve zindanlardan kaçmak için çalışacaksınız. grafikleri ile ilgi çeken bu oyunu oynamaktan keyif alacaksınız. The Greedy Cave 2 apk oyununu indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

The Greedy Cave Time Gate 2 11 5 apk

The Greedy Cave 2: Time Gate Apk Açıklaması

Açgözlü Mağara 2’nin hikayesi selefinden sonra oldu. Orijinal geliştirme ekibinin onu parlatması ve size özel bir Roguelike RPG oyunu getirmesi 2 yıl sürdü.

Oyun Özellikleri:

【Cthulhu Stili, Random Dungeon】
Cthulhu, dünyaca ünlü sanat stili The Greedy Cave 2’de yeniden yorumlandı! Twisted BOSS, çılgın canavarlar, karanlık zindanlar ve yüzlerce zorlu labirent sizi bekliyor. Rougelike unsurların eklenmesiyle, her seferinde yeni yolculuklar!

【Üç özel sınıf, yüzlerce teçhizat】
Üç tür sınıf, kılıç, kalkan ve büyücü, farklı silahlar farklı yetenek ağaçlarını etkinleştirir, savaş stratejiniz kendi başınıza! Toplanacak yüzlerce teçhizat seni en havalı zindan tarayıcısı yapıyor!

【Daha fazla ödül için ekip oluşturun】
Birlikte gerçek zamanlı olarak keşfetmek, daha zengin ödüller, daha iyi deneyim, işe almak ve kendi loncanızı kurmak için diğer oyuncularla takım oluşturun! Mağaraya her gittiğinizde, bu çok oyunculu bir hayatta kalma mücadelesidir, öyleyse sonunda kazanan kim olacak? Gerçek zamanlı sesli iletişim mevcuttur, bu da sizi daha çok eğlendirir.

【Yeni evcil hayvan sistemi】
Özel evcil hayvanınızı kuluçkaya yatırın ve güçlü partnerinizi eğitin, bu sizin sağ kolunuzdur ve aynı zamanda keşfederken sağlam bir destek sağlar. Tüm canavarlarla yüzleşin ve birlikte süpürün!

【Otomatik keşif, stresi azaltın】
Sefer, çalışmanızı ve dinlenmenizi makul bir şekilde ayarlamanıza, çevrimdışıyken bile ödüller kazanmanıza olanak tanır.

İzin açıklaması
1. RECORD_AUDIO, ekip arkadaşlarıyla sorunsuz bir şekilde iletişim kurabilen ekip sesi işlevi için kullanılır
2. READ_EXTERNAL_STORAGE, WRITE_EXTERNAL_STORAGE: Size daha iyi hizmet sunmamıza izin vermek için müşteri hizmetleri ve diğer işlevler için kullanılır. Lütfen bu izinlerin hiçbir kişisel bilginizi açığa çıkarmayacağından emin olabilirsiniz.

apk indir

Apk Oyunlar Bilgisayara Nasıl Kurulur

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 0 / 5. Toplam Oy : 0

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir