ThriveX Survival – Battlegrounds Royale 54.2 Apk indir

3.7
(3)

hayatta kalma mücadelesi vereceğiniz bir oyun. aksiyon dolu bu oyunda etrafınızdaki envanterler ile kendinizi geliştirip hayatta kalmak için çabalayacaksınız. ThriveX Survival – Battlegrounds Royale apk oyununu indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

ThriveX Survival Battlegrounds Royale 54 2 apk

ThriveX Survival – Battlegrounds Royale Apk Açıklaması

Tek oyunculu hayatta kalma ve Çevrimiçi son adam ayakta savaş royale savaş alanları.

ThriveX, amacınızın bu düşmanca ortamda hayatta kalmak ve gelişmek olduğu açık bir dünya, kum havuzu hayatta kalma oyunudur. Hayatta kalmak için avlayın, keşfedin ve üretin! Her ne pahasına olursa olsun hayatta kalmak için bina, zanaat, keşif, savaş ve hayatta kalma becerilerinizi kullanın.

Kayıp bir adada mahsur kaldınız ve dehşete rağmen oraya nasıl geldiğinizi bilmiyorsunuz. Neredeyse kıyamet gibi geliyor. Uçsuz bucaksız adayı ve ormanı keşfedin ve gece gelmeden hayatta kalmanıza yardımcı olabilecek her şeyi kurtarın! Kurtulan mısınız? Hayatta kalanlar sadece sürer.

TEK OYUNCU AÇIK DÜNYA SURVIVAL SANDBOX
– ONLINE LAST MAN BATTLEGROUNDS BATTLE ROYALE

– Dinamik bina sistemi Geceleri kendinizi korumak için küçük barınaklar veya devasa binalar inşa edin

– Dünyayı keşfedin Doğa dolu dünyada dolaşın, vahşi hayatı avlayın ve işçilik ve hayatta kalma kaynakları için ganimet toplayın.

– Denizleri dolaşın Yeni adalar bulmak için teknelerle okyanusları
keşfedin

– Dünyayı keşfedin Yeni ıssız adalar, yanardağlar ve daha fazlasını bulun

– Mağaralar ve zindanlar Çok sayıda değerli kaynak için düşman zindanları keşfedin ve keşfedin

– Üretim ve Envanter El Sanatları ve tüm eşyalarını saklayın toplanan ürünler ve hammaddeler ve bunları kendi yararınıza kullanın. Madencilik, ağaç kesme ve hatta dövüş için kullanılabilecek zanaat araçları.

– Savaşlar / Savaşlar Kaynaklar için savaşın ve görünürdeki her şeyi öldürün.

– Gerçekçi dünya / Gündüz ve Gece döngüsü Mevsimler ve hava durumu ile birlikte bu adada keşfedip gelişirken gerçekçi ortamın tadını çıkarın.

– Doğa Bu karaya oturmuş adanın ormanlarını, ürkütücü ormanlarını, sahillerini, kıyılarını ve çöl biyomlarını keşfedin.

– Kaynaklar Kaynakları ve yiyecekleri toplayın, ancak yemenin güvenli olduğundan emin olun. Hayvanlardan yiyecek ve çiğ et topla – Ne pahasına olursa olsun Hayatta Kal. Kaçınılması gereken birçok hastalık ve tehlike vardır. Hayatta kalanlar hayatta kalır.

– Sağlık Yeterince yemek yediğinizden ve sıcak kaldığınızdan emin olun. Hayatta kalmana yardım etmek için ateş yak. Yeterince dinlendiğinizden ve dinlenmek için güvenli bir yer seçtiğinizden emin olun. Bunu gerçekçi ve eğlenceli bir hayatta kalma simülatörü yapan hayatta kalmanın birçok yeni yönü de var. Oksijen, yüzme, boğulma, radyasyon zehirlenmesi, zehir, silahlar, aletler ve sıcaklık ve çok daha fazlası gibi…

Maceraya hazır mısınız?

apk indir

Apk Oyunlar Bilgisayara Nasıl Kurulur

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.7 / 5. Toplam Oy : 3

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir