Toca Life World 1.31 Apk İndir

4
(5)

Kendi hikayeni yazmak güzel bir duygudur. hele bunu bir program aracığıyla görselleştirme imkanınız olsa neler yapardınız bir düşünün. Toca Life World apk oyununu indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Toca Life World 1 31 apk

Toca Life World: Build stories & create your world Apk açıklaması

Toca Life World ile hikayeler yaratın ve kendi dünyanızı inşa edin. Şehir, Tatil, Ofis, Hastane ve daha fazlası gibi diğer favori Toca Life uygulamalarınızın tüm eğlencesini tek bir yerde bulacaksınız.

TOCA LIFE DÜNYASINA GİRİŞ
Büyükannene vahşi bir saç modeli mi vermek istiyorsun? Skate Park’a bir tembel hayvan mı getireceksin? Yoksa sadece arkadaşlarla takılmak mı? Bir Toca Life uygulamasına dalmanın ve istediğinizi yapmanın eğlenceli olduğunu düşünüyorsanız, o zaman haklıydınız. Bu, karakterleri oluşturduğunuz ve kendi tarzınıza göre hikayeler yarattığınız kendi dünyanızdır. Hikayeler oluşturun ve bugün her şeyin mümkün olduğunu keşfedin.

Hatta daha ileri gidebilir ve istediğiniz herhangi bir yerde en sevdiğiniz karakterlerle hikayeler oluşturabilirsiniz. Okula evcil hayvan götürmek ister misin? Göreyim seni. Doktoru Salon’a götürüp saçını yeşile mi boyayacaksın? Devam et. Toca Life World’de patron sizsiniz. Karakterler oluşturun, hikayeler yaratın ve istediğiniz gibi oynayın.

HİKAYELER OLUŞTURUN, KARAKTERLER YAPIN VE KENDİ DÜNYANIZI YARATIN – NEDEN TOCA LIFE DÜNYASINI OYNAMAYI SEVECEKSİNİZ

İLK 8 KONUM VE 39 KARAKTER DAHİL
, Kuaför gibi keşfetmeniz için 8 farklı konuma sahip canlı bir şehir bölgesi olan Bop City’yi ziyaret edebilirsiniz. , alışveriş merkezi ve yemek alanı, hatta bir apartman dairesi. Kendi dünyanızı inşa etmek istediğinizde harika bir başlangıç!

ZATEN SAHİP OLDUĞUNUZ TOCA LIFE UYGULAMALARINI SAKLAYIN
Toca Life serisindeki başka uygulamaları zaten oynuyor musunuz? Kent? Tatil? Ofis? Harika! Toca Life World’ü indirdiğinizde, tüm bunları mega uygulamaya taşımanıza yardımcı olacağız. Ardından, yeni hikaye yığınları oluşturmak için konumları ve karakterleri karıştırmaya ve eşleştirmeye başlayabilirsiniz.

YENİ YERLER VE KARAKTERLER SATIN ALIN
Daha fazla yer keşfetmek istiyorsanız, bu harika. Toca Life World, 50’den fazla lokasyon, 300 karakter ve 125 evcil hayvanın satın alınabileceği bir mağazaya sahiptir. Küçükten büyüğe farklı fiyatlar ile az ya da çok eklemeye karar verebilirsiniz. Her zaman daha fazla konum, karakter ve yapılacak çılgın şeylerle güncelleme yapıyor olacağız.

HER HAFTA HEDİYELER
Bil bakalım ne oldu? Dünyanıza eklemek üzere yeni öğeler almak için mağazada alışveriş yapmanız gerekmiyor. Her hafta tekrar kontrol edin ve özel sürpriz hediyeleri keşfedin!

Heyecan verici hikayeleri keşfedin, karakterler oluşturun ve eğlenceli bir anı kaçırmayın – Toca Life World’ü bugün indirin!

Hakkımızda:

Toca Boca’da çocukların hayal güçlerini ateşlemek ve dünyayı öğrenmelerine yardımcı olmak için oyunun gücüne inanıyoruz. Çocukların oyun oynamalarını, yaratıcı olmalarını ve olmak istedikleri gibi olmalarını sağlamak için ürünlerimizi çocukların bakış açısından tasarlıyoruz. Ürünlerimiz 215 ülkede 200 milyondan fazla indirilen ödüllü uygulamaları içeriyor ve eğlenceli, güvenli, açık uçlu oyun deneyimleri sunuyor. Toca Boca ve ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi için tocaboca.com adresini ziyaret edin.

Gizlilik, çok ciddiye aldığımız bir konudur. Bu konularla nasıl çalıştığımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen gizlilik

apk indir

Apk Oyunlar Bilgisayara Nasıl Kurulur

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 5

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir