Top Bike 1.05.1 Apk indir

3
(2)

Motor tutkunlarını için oynamanızı tavsiye edeceğimiz bir oyun. içinde onlarca motor ve pist seçeneğiyle yarışa doyacaksınız. Top Bike apk dosyasını indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

top bike 1 05 apk

Top Bike Apk Açıklaması

Özellikler:
71’den fazla ağır modda motosiklet
Tune’dan seçim yapın ve bisikletinizi istediğiniz şekilde özelleştirin
Yeraltı rekabetinin ve çete savaşlarının destansı bir hikayesinin tadını çıkarın
Yolun en acımasız krallarına karşı kendinizi kanıtlayın
Milyonlarca motor özelleştirme seçeneği ile kendinizi ifade edin
Devasa bir şehir tehlikeli gözüpek ve sert suçlular tarafından yönetiliyor
17 dil versiyonu
mevcuttur Tüm cihazlarda son derece pürüzsüz grafikler

EN İYİ BİSİKLET YARIŞ OYUNUNDA RİVALLERİNİZİ YERİN
Tüm kuralları yıkın ve The City adlı devasa bir kentsel yayılma alanında geçen akıllara durgunluk veren bisiklet yarış aksiyonunu deneyimleyin. Her biri kendine özgü bir görünüme ve gerçek havaya sahip bir dizi bölgeye ayrılmıştır. Daha önce mobil oyunlarda hiç görmediğiniz kalp durdurucu ve nefes kesici heyecana hazırlanın.

EFSANEVİ BİSİKLETLERİ SÜRÜN
Badass helikopterlerinden hızlı motokros bisikletlerine kadar kolayca özelleştirilebilen geniş bir motosiklet yelpazesinde yarışın. Hepsi hazırlandı, nitro ile yüklendi ve aşağıdaki asfaltta tüm öfkelerini açığa çıkarmaya hazır.
Ayrıca dışarıdaki tüm kir fanatikleri için bir muamele var – gerçek dörtlüler sürebilirsiniz. Bir tuğla duvardan daha az hiçbir şey tarafından durdurulamayan hızı deneyimleyin!

EN BÜYÜK VE EN KÖTÜ ŞEYE MEYDAN OKUYUN
Şehri yöneten motorcu çetelerine karşı yarışmaya başlarken aşırı adrenalini hissedin. Onlar, suç ve hıza duydukları acele ihtiyaçları üzerinde gelişen, meşhur% 1, kanun dışı bisiklet yarışçılarıdır. Dünyadaki en iyi şeylerin ücretsiz olduğuna (onları zorla aldığınızda) ve hayatta eğlenmenin önemli olan tek şey olduğuna inanıyorlar. Elbette güç ve para dışında.

KENDİNİZİ İFADE EDİN
Benzersiz ayarlarla bisikletinizi kişiselleştirin – birkaç çıkartma atın ve en sevdiğiniz renge boyayın. Kombinasyonlarla çıldırın, bu sizin yolculuğunuz – kurallarınız. Yasadışı kısa mesafeli yarış yarışmalarında bisikletiniz konusunda yaratıcı olmak, tanınmanın ve saygı duyulmanın tek yoludur.

KENTSEL SPRAWL’I KEŞFEDİN
Şehir, her biri farklı bir bisiklet çetesi tarafından yönetilen bölgelere ayrılmıştır. Şehrin doğrudan kontrolünü ele geçirmeyi umuyorsanız, tüm hain bisikletçileri yenmeniz gerekecek. Gerçekçi oyun modları ve zorluklarından oluşan kapsamlı bir seçimde yarışın.

YOLUN EFSANESİ OLUN
Harika otoyol, yeraltı bisiklet topluluğunun dünyasındaki en iyi yarış rakipleriyle rekabet edecek kadar cesur olanları bekliyor. Yolun suçlu krallarına ayak uydurmak için sert olmalısın – ama en iyi motor yarışçısı ödülü gerçekten büyük. The City’nin yeni bisiklet çetesi lideri olabileceğinizi düşünüyor musunuz?

KOLAY RIDER
Bu bisiklet yarışı oyunu çoğu cihazda sorunsuz çalışacak şekilde optimize edilmiştir. Ek olarak, dünyanın her yerinden 17 dile çevrildi. Artık hiçbir şey sizi sokaklara sahip olmaktan alıkoyamaz!
Yolda görüşürüz oyuncu!

apk indir
apk indir
apk indirBu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3 / 5. Toplam Oy : 2

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir