Top Drives 13.10 Apk İndir

5
(1)

Alışılmışın ötesine bir yarış oyunu. seçtiğiniz arabalar ile yarışıp araba kart koleksiyonunu tamamlamanız gerekiyor. içinde binden fazla araba kartının bulunduğu bu oyunu grafikleri ile beğenip oynamaktan keyif alacaksınız. Top Drives apk oyununu indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Top Drives 13 10 apk

Top Drives Apk Açıklaması

Benzin kafaları, motor kafaları, yüksek oktanlı sürüş mücadelesi olan Top Drives’a dönün – becerilerinizi ve bilginizi sınıra kadar test edin. Arabaları bildiğinizi mi düşünüyorsunuz? Top Drives, diğer oyuncularla yarış savaşlarında toplamak, karşılaştırmak ve rekabet etmek için 1900’den fazla gerçek hayat arabasıyla yeni bir kart toplama oyunudur.

En iyi özelleştirilmiş arabalardan oluşan bir garaj inşa edin ve arkadaşlarınıza veya diğer sürücülere karşı süper güçlü aksiyon için kendi mükemmel yarış güvertenizi yaratın. İster ayarlanmış bir Amerikan kasını, ister alıngan bir Japon motorunu tercih edin ya da Avrupa ve çevik ile turbo gidin, motorunuzu çalıştıran bir araba bulacaksınız – ÜCRETSİZ araba yarışı kart toplama oyunu Top Drives’da.

Top Drives, çeşitli yollarda, pistlerde ve zorluklarda arabaların yarışması ile ilgilidir. Hızlı ve öfkeli sürüşünüzü seviyorsanız, Top Drives’ı seveceksiniz. Asfalt devrelerde gaza basın, tekerleklerinizi kıvrımlı devrelerde kaydırın, G Force testlerinde drift ustası yapın veya 1-100mph’lik bir drag yarışında damalı bayrağa hızlanın. Mustang, Camaro, Porsche Turbo, Audi TT veya Nissan GTR’yi seçin, sadece doğru pist için doğru araca sahip olduğunuzdan emin olun. Islak zeminde hızlı, iyi arazide, virajları alabilir ve drag yarışları için kauçuğu yakabilen bir araba garajına ihtiyacınız olacak.

Top Drives neden her otomobil tutkunu için en iyi motor sporları deneyimidir?

Özellikler:

– 1900’den fazla resmi lisanslı arabadan mükemmel araba yarışı güvertesini oluşturun
– McLaren, Bugatti, Pagani, Porsche, Mercedes, Audi, Mustang ve çok daha fazlası gibi Markalar
– Evo’dan elde edilen gerçek araba istatistikleri, bunu en iyi tezgah yarış oyunu haline getiriyor
– Yepyeni Card’ımızla 100’lerce yarış pisti mücadelesinde arabalarınızı serbest bırakın Yarış Sistemi
– Stok arabalarınızı yönetin, yükseltin ve ayarlayın – en iyi motor sporları yöneticisi olun
– Sürükleme şeritleri, yarış pistleri ve tepe tırmanışları gibi heyecan verici senaryolarda arkadaşlarınızla yarışın
– Canlı çok oyunculu etkinliklerde özel arabalar kazanmak için rakiplere karşı yarışın
– Hava efektleri ve toprak yollar, asfalt ve kar dahil olmak üzere birden fazla yüzey türü
– Dünyanın en iyi araba dergilerinden birinden çarpıcı araba fotoğrafları
– Turboşarjlı, bağımlılık yaratan, eğlenceli yarış stratejisi oyunu

Yolun sahibi olun, en havalı yeni sürüşleri toplamaya başlayın, yükseltmelerle özelleştirin ve ardından mükemmel garajı inşa etmek için ayarlanmış arabalarınızı satın! Top Drives, hızlı tek oyunculu kampanyalara ve damalı bayrağa hızlı savaşlarla çok oyunculu kargaşa modlarına sahiptir. Top Drives, motor başı yarış temasıyla stratejik kart toplama kombinasyonudur!

Arabalarınızı birleştirerek avantaj sağlayın ve sıcak tekerleklerinizi sınırlara kadar zorlayın. En iyi performans, yol tutuş ve kavrama kombinasyonuyla sürüş şampiyonu olun. Motorunuzu çalıştırın. Top Drives ile yola çıkın ve heyecan verici güncellemeleri serbest bırakın, Porsche, McLaren ve Mustang gibi en havalı, en hızlı arabalarla yola çıkın, ayrıca yeni oyun modlarının ve küresel otomobil kültürü temalı yeni etkinliklerin tadını çıkarın.

Bu yüzden kemerinizi bağlayın, hayal kurmayı bırakın ve sürmeye başlayın.

En İyi Sürücüleri bugün indirin ve tozunuzu yemelerine izin verin.

apk indir

Apk Oyunlar Bilgisayara Nasıl Kurulur

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir