Toy Blast APK + MOD (Sınırsız Para ve Can) v9174

5
(1)

Toy Blast geleneksel bir 3’lü eşleştirme oyunu olduğundan oynanışını anlamak zor değil. Simülasyon, 2 veya daha fazla renkte benzer öğe gruplarına dokunarak onları ekrandan kırmaktır. Aynı renkteki 3 öğeden oluşan kümeler ne kadar çok çözülürse o kadar hızlı kazanırsınız ve o kadar çok puan alırsınız. 

Bu tür bir oyun başladığında oldukça dağınıktı. Ancak daha sonra, nesne bloklarının ortaya çıkma hızı giderek daha da hızlanıyor, daha da kopuk hale geliyor. Ve elbette, her dokunuşta, herhangi bir engel yoksa bloklar daha düşük bir konuma düşecektir. Bu yüzden bir önceki seviyede olduğu gibi sadece elinizle dokunmakla kalmayıp dikkatli bir hesaplama yapmanızı gerektirir. Ve Amy sınırlı süre veya sınırlı sayıda hamle ile 3’lü eşleştirme maçlarına düştüğünde durum daha da gerginleşir.

Toy Blast MOD APK

Toy Blast Uygulaması Açıklaması

BENZERSİZ BÜYÜ GÜÇLERİ VE YÜKSELTMELERİ OLAN SON EŞLEŞEN BULMACA OYUNU!

♥ Amy’nin eğlenceli dünyasına katılın ve değerli oyuncaklarını toplamasına yardım edin! ♥

Seviyeyi geçmek ve oyuncakları takıldıkları yerden toplamak için aynı renkteki iki veya daha fazla bloğu eşleştirin. Ama dikkat et! Hareketleriniz kısıtlıyken tüm oyuncakları kurtarmak o kadar kolay değil! Bu süper bağımlılık yapıcı oyunu oynarken bulmaca çözmedeki yeteneğiniz en iyi aracınız olacak. Artık şekerleri kırmak, elmasları kırmak, kurabiyeleri kırmak veya çiftçilik yapmak yok. Blokları kırın ve bu renkli maceranın tadını çıkarın!

Onu gülümsetmek için Amy’nin dünyasını keşfedin. Sizi Amy’nin keyifli dünyasına sürükleyecek en tatlı oyuncaklarla oynayın. Tuğla patlatma patlamaları, şarj edilebilir güçlendirmeler ve daha pek çok şey gibi çeşitli güçlendiricileri kullanarak aynı renkli küpleri kırın!

Oyuncak Patlaması Özellikleri:

● Çarpıcı grafikler ve benzersiz oyun
● Her türden en şirin oyuncaklar; arabalar, roketler, bebekler, doldurulmuş hayvanlar ve çok daha fazlası…
● Heyecan verici bulmacalarla dolu pek çok seviye
● Amy’ye yardım etmek için yol boyunca sayısız güçlendirici; elektrikli süpürgeler, matkaplar, kovalar, boya fırçaları, tnt’ler, rotorlar ve benzeri…
● Seviyeler geçtikten sonra açılan muhteşem ödüller ve ekstra bonuslar
● Oynaması kolay ve eğlenceli ama ustalaşması zor
● Arkadaşlarınız ve rakiplerinizle rekabet edebileceğiniz Facebook Lider Tabloları!
 Oynamak için tamamen ÜCRETSİZ.

Tom Blast APK Kılavuzları ve SSS.

1) Hayatlarınızı geri almak için zaman atlamalı kullanın

Cihaz ayarlarına gidin ve saati ileri alın.

2)        Daha fazla jeton kazanın – Oyununuzu Facebook’a bağlayın

Bu şekilde, ödeme yapmak zorunda kalmadan 25 adet ücretsiz jeton alabilirsiniz.

Ayrıca, arkadaşlarınızdan canlar isteyebilirsiniz.

3)        İki karoyu yan yana kullanarak kombinasyonlar oluşturun

4)        Seviye bittiğinde özel karoların patladığını unutmayın.

Örneğin 6 adet kırmızı kutu yatay olarak soldan sağa bağlanırsa roketi yaptığımda aynı yöne, sola/sağa işaret edecektir.

Tersine, 6 kırmızı kutu dikey olarak bağlanırsa, yukarıdan aşağıya, roketi yaptığımda, yukarıdan aşağıya aynı şekilde işaret edecektir.

KIRMIZI KUTULAR L ŞEKLİNDE OLURSA, bu, L’nin istediğim kısmını seçerek roketin hangi yöne işaret edeceğini seçebileceğim yer gibi görünüyor. L’nin yatay kısmında kırmızı bir kutu seçersem, roket yatay işaret edecek ve seçilen dikey bir kutu dikey bir roket oluşturacaktır.

apk indir
apk indir
apk indir

Oyunun Kurulumu


Oyunun Dosyasını Bilgisayarınıza, telefonunuza veya tabletinize indirdikten sonra oyunun açmak için seçelim.
  • eğer bilgisayara kuracaksanız çift tıklayıp emilatör sayesinde oyunu açabilirsiniz.
  • telefon yada tablete yüklemek istiyorsanız indirilenler klasörünün içinden indirdiğiniz oyun dosyasını açmanız yeterlidir.

Oyunu kurduktan sonra oyunu açalım ve gerekli bilgiler ile giriş yapalım.

Oyun içindeki gerekli bölümlere bakarak sınırsız can, sınırsız para veya oyuna ait paranızın sınırsız olduğunu, oyunda kilitli bölümler varsa ise onların açıldığını göreceksiniz.


UYARI : Oyunun kurulumunu hatalı yaparsanız bu eklentileri göremeye bilir yada oyunu açamaya bilirsiniz. böyle bir durumda oyunu tamamen kaldırıp belirttiğimiz işlemleri tekrar yapmanız gerekmektedir.

Bilgilendirme


Sitemizdeki tüm oyunlar internet üzerinden 60 adet virüs programı ile taranıp sizlere sorunsuz ve virüssüz olarak sunulmaktadır.

  Oyunlar Hakkındaki Düşünlerinizi yorumlar bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

istediğiniz bir oyun var ise bunu yorumlar bölümünden yazarsanız sizlere en kısa zamanda geri dönüş yapılarak bilgi verilecektir.

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir