Transit King Tycoon APK + MOD (Sınırsız Para/Yakıt/Sürücü) v5.0

0
(0)

Transit King Tycoon, ulaşım tabanlı bir iş simülatörü oyunudur. Küçük bir işe başlayacaksınız, ancak büyük bir hayal kuracaksınız ve bu hedef gerçek hayatta asla ulaşılamayacak kadar büyük olsa da, hedefinize ulaşmak için her şeyi yapacaksınız: dünyanın en iyi inşaat müdürü olmak.

Transit-King-Tycoon-MOD-APK

Transit King Tycoon Apk Açıklaması

Kamyon taşımacılığı şirketinin lideri ol! Şehir kurma ve iş oyunları içeren çok oyunculu bir iş adamı oyunu olan Transit King Tycoon’u oynayın. Stratejinizi planlayın, bir şehir inşa edin ve bir şehir kralı olun! Nakliye işinizi tekel haline getirin, zengin olun ve bir nakliye yöneticisi olarak ortaya çıkın! Transit King, sıradan bir şehir kralı yönetim oyunudur ve kısa oturumlar ve daha uzun süreler için en iyi kaynak yönetimi oyunlarından biridir.

Bu sadece başka bir demiryolu kralı veya liman oyunu değil. Bu çok oyunculu iş adamı oyununda, bir nakliye müdürü oluyorsunuz ve bir kamyon ve gemi kralı işi başlatmak için bir şehir inşa ediyorsunuz. Stratejinizi oluşturun, lojistiğinizi optimize edin ve kamyon işinizi tekel haline getirin. Klasik kaynak yönetimi oyunlarını veya iş oyunlarını seviyorsanız, bu sıradan kamyon ve gemi kralına bayılacaksınız.

KENDİ DÜNYANINIZI YARATIN
Yaratıcı olun: Bir şehir inşa edin, limanı yükseltin ve yüzlerce yüksek kaliteli 3D varlıkla adanızı özelleştirin. Yönetim oyunlarınızı optimize edin ve sıfırdan şehir kurmaya başlarken üretiminizi otomatikleştirin. Şehir kurma iş oyunlarında sonsuz yol var!
Kamyonlar limanlara ve kasabalara teslimatları taşırken şehirlerin büyümesini izleyin. Nadir kamyonların kilidini açın, gemilerinizi ve kamyonlarınızı yükseltin ve en iyi şehir kralı olmak için özel güçlendiriciler kullanın!

EN İYİ KAMYON ŞİRKETİNİ KURUN
İşinizi büyüttükçe, lojistiğinizi optimize etmeniz gerekecek. Sonunda, şehirler daha zorlu ve karmaşık teslimatlar talep edecek. Talebi karşılamak ve kamyon şirketinizin karını en üst düzeye çıkarmak için üretim fabrikaları oluşturun.
Yerel veya küresel skor tablolarında %1’in üzerine çıkma yolunda rakiplerinizi alt ederken ulaşım ve kaynak yönetimi oyunlarınızı deneyin! Özel ödüller almak için düzenli olarak güncellenen yeni etkinliklerde ve görevlerde yarışın ve belirli bir tarihte görevleri tamamlayın.

İŞ OYUNLARININ ÖZELLİKLERİ
📈 Kendi oyun stratejinizi oluşturun ve ulaşımda ustalaşın
📝 Yeni sözleşmeleri tamamlayın ve benzersiz ödüller kazanın ▶️ Sıfırdan megapolise bir şehir inşa edin
🚚 Eşsiz kamyonlar ve gemiler toplayın
🚢 Limanın kilidini açın ve bir gemi kralı olun
➖ Yeni yollar oluşturun ve limanları açın malları zamanında teslim edin
🏆 Bu çok oyunculu iş adamı oyununda arkadaşlarınızla kafa kafaya veya işbirliği içinde yarışın
🎮 Şehir kurma oyunları oynayın
✈️ Adanın yeni bölgelerini ve sırlarını keşfedin
🔝 Bir kamyon taşımacılığı yöneticisi ve bir gemi kralı olun
💲 İlk milyonunuzu kazanın
🥇 Başarıların kilidini açın

apk indir
apk indir
apk indir

Oyunun Kurulumu


Oyunun Dosyasını Bilgisayarınıza, telefonunuza veya tabletinize indirdikten sonra oyunun açmak için seçelim.
  • eğer bilgisayara kuracaksanız çift tıklayıp emilatör sayesinde oyunu açabilirsiniz.
  • telefon yada tablete yüklemek istiyorsanız indirilenler klasörünün içinden indirdiğiniz oyun dosyasını açmanız yeterlidir.

Oyunu kurduktan sonra oyunu açalım ve gerekli bilgiler ile giriş yapalım.

Oyun içindeki gerekli bölümlere bakarak sınırsız can, sınırsız para veya oyuna ait paranızın sınırsız olduğunu, oyunda kilitli bölümler varsa ise onların açıldığını göreceksiniz.


UYARI : Oyunun kurulumunu hatalı yaparsanız bu eklentileri göremeye bilir yada oyunu açamaya bilirsiniz. böyle bir durumda oyunu tamamen kaldırıp belirttiğimiz işlemleri tekrar yapmanız gerekmektedir.

Bilgilendirme


Sitemizdeki tüm oyunlar internet üzerinden 60 adet virüs programı ile taranıp sizlere sorunsuz ve virüssüz olarak sunulmaktadır.

  Oyunlar Hakkındaki Düşünlerinizi yorumlar bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

istediğiniz bir oyun var ise bunu yorumlar bölümünden yazarsanız sizlere en kısa zamanda geri dönüş yapılarak bilgi verilecektir.

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 0 / 5. Toplam Oy : 0

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir