Tycoon Business Game 4.7 Apk İndir

0
(0)

Yüksek bir servet sahibisiniz. yeni bir iş kurun ve paraları kazanmaya başlayın. iş dünyasına atılmak için ve kazanmak için ihtiyacınız olanlar bu oyunda. Tycoon Business Game apk oyununu indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Tycoon Business Game 4 7 apk

Tycoon Business Game Apk Açıklaması

Bir servet oluşturucu ve bir işletme yöneticisi olmak için gerekenlere sahip misiniz?

İş kralı oyun becerilerinizi ve iş stratejisi oluşturma becerilerinizi yoğun, zorlu ve eşit derecede yararlı bir iş simülasyonunda test edin, çevrimiçi olarak sunulan gerçek zamanlı strateji oyunu.

En iyi iş kralı oyunlarından biri olan iş simülasyonu, işinizi ölçeklendirmek ve büyümek için tamamlamanız gereken gerçekçi iş adamı oyunları zorlukları sunmak için tasarlanmıştır.
Kısacası, ticaret Tycoon Business Game, kendi şirketinizi büyüttüğünüz ve yönettiğiniz gerçekçi bir şirket kralı oyunudur!

Tycoon Business Game – Empire & Business Simulator’u hemen deneyin!

Hepimiz işin ölçeklenebilirlik gerektirdiğini biliyoruz ve en iyi iş kralı oyunlarından birinde öğreneceğiniz şey budur. Harika iş adamı oyunlarından biri olan bu işletme yöneticisi oyunu, size küçük bir kurulumdan etkili bir iş stratejisine dayalı büyük bir işletmeye ilerleme şansı sunuyor. Küçük bir girişimci olarak başlayın ve dünyanın en güçlü iş imparatorluğu sahibi ve varlık oluşturucusu olma yolunda ilerleyin.

İş Yöneticinizi Geliştirin Becerileri
En iyi gerçek zamanlı strateji iş kralı oyunlarından birinde iş, ulaşım, doğal kaynaklar satın alın, tavizleri yönetin, yatırımlar yapın, yeni teknoloji araştırın, borsada ticaret yapın ve çok daha fazlasını yapın.

Gerçek Zamanlı Strateji Oyunu
Daha fazla para kazanmak ve rakip kodamanlardan daha iyi performans göstermek amacıyla dünya sitelerini ziyaret edin ve doğal kaynaklar için madencilik, turist rehberleri düzenleme, yeni teknolojileri deneme gibi çeşitli eylemler gerçekleştirin.
Diğer oyunculara karşı yarışın ve bir ittifakta güçlerinizi birleştirmeyi veya birbirinize rakip ve düşman olmayı seçin.

En İyi İş Stratejisini Takip Edin
Finans şirketleri daha zengin ve daha güçlü hale geldikçe, oyunun ilerleyen aşamalarında varlıklarınızı ve paranızı savunmak için ordu birimlerini eğitebilirsiniz. Kaynaklarınızın sorumluluğunu üstlenmek için gerçek zamanlı strateji kullanın.

Ticaret Kralı olun
Dünyanın en zengin ve en güçlü şirket kralı ve servet oluşturucu olma yarışında yarışan şirket ve işletme yöneticisinin yer aldığı en iyi iş simülasyonu kralı oyunlarından birinde iş becerilerinizi en üst düzeye çıkarın

Tycoon Business Game’in Özellikleri – Empire & İş Simülatörü:

– Basit ve kolay iş kralı oyunları UI / UX
– Çekici iş adamı oyunları uygulama düzeni ve çarpıcı grafikler
– İş simülasyon dünyasında en iyi işletme yöneticisi ve varlık oluşturucu olun
– Kaynakları elde etmek ve ticaret kralı olmak için gerçek zamanlı stratejiyi kullanın
– G20: Dünyanın önde gelen 20 sanayi ülkesinden oluşan grup şimdi dünya haritasına yerleştirildi.
– Farklı ülkelerde bulunan başlangıç ​​şirketlerine yatırım yapabilir ve daha sonra ülke sözleşmelerine teklif verebilirsiniz
– İş ortamı her zamankinden daha rekabetçi, maksimum izin verilen iş ve nakliye birimi satın alımı artık belirlendi.
– Altın mücevherler gibi kaynaklar için iş stratejisi madenini kullanın, başlangıç ​​şirketlerine yatırım yapın, bir futbol takımı satın alın ve dünya sitelerinde çok daha fazlasını yapın

Bir sonraki büyük ticaret kralı ve servet oluşturucu olmaya hazır mısınız? Tycoon Business Game – Empire & Business Simulator’u bugün indirin ve oynayın!
Tycoon Business Game’de Yeni: Artık beklemek yok! Paranız olduğu sürece gelişmeye devam edebilirsiniz artık eylem çubuğu yok!

apk indir
apk indir
apk indirBu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 0 / 5. Toplam Oy : 0

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir