Ultimate Car Driving Simulator 5.4 Apk İndir

0
(0)

Gerçek bir araba sürmeden önce tüm şartlar ve özellikleri ile bir deneyim yaşamak istermisiniz. tamamıyla gerçek hayatta karşılaşılan tüm olaylar oyunun içine eklenmiştir. Ultimate Car Driving Simulator apk  oyununu indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Ultimate Car Driving Simulator 5 4 apk

Ultimate Car Driving Simulator Apk Açıklaması

2020’nin en iyi araba sürüş simülatörü oyunu, en gerçekçi sürüş fiziği, sınırsız özelleştirme, devasa açık dünya, bağımlılık yaratan oyun ve sonsuz eğlence ile birlikte geliyor!

★ GERÇEK SÜRÜŞ FİZİĞİ

Ultimate Araba Sürüş Simülatörü, gelişmiş araba sürüş fiziği motoru ile mobil cihazlarda en iyi araba sürüş simülatörünü oluşturmak için gerçekçilik ve eğlenceli sürüş fiziğini birleştirir. En iyi araba sürüş simülatörü, en iyi sürüş fiziği ile birlikte gelir! Yarış arabalarından arazi SUV’lerine kadar her tür aracın kendi fiziği var!

★ SINIRSIZ ÖZELLEŞTİRME

Kendi arabanı yarat ve tarzını herkese göster! Sayısız vinilden araba parçalarına kadar, bu oyunla kendi hayalinizdeki arabayı yaratabilirsiniz. Hayal gücü tek sınırınız! Aşırı özelleştirme sizi bekliyor!

AÇIK DÜNYA HARİTASI

Devasa açık dünya haritası, aşırı araba sürüş becerilerinizi test etmek ve en iyi oyun deneyimini sağlamak için yaratıcı bir şekilde tasarlanmıştır. Şehirlerden çöllere, Ultimate Car Driving Simulator, son derece ayrıntılı bir ortama sahip en büyük açık dünya haritası ile birlikte gelir. SUV’nizle sonsuz offroad alanında sürün ve mobil cihazınızda en gerçekçi offroad sürüş deneyimini yaşayın.

★ EN İYİ SES ETKİLERİ

Müzikçalara en güçlü hissi vermek için tüm sesler gerçek arabalardan kaydedilir. En güçlü yarış arabası sesinden yanan offroad motorlarına kadar her arabanın gerçek yarış arabalarından kaydedilmiş kendi özel sesi vardır!

★ EN İYİ GRAFİKLER

Gelişmiş grafik motorunun yardımıyla Ultimate Simulator artık mobil cihazlarda şimdiye kadarki en gerçekçi grafikleri ve en derin 3D’yi sunuyor. Aşırı arabalarınızı gerçeklerden ayırt etmekte zorlanacaksınız!

★ ÜLKESİZ ARABALAR

Yarış arabaları, arazi araçları, SUV’lar, tuner arabalar, güçlü arabalar, 4WD kamyonlar … En sevdiğiniz aracı seçin ve dev bir açık dünya haritasında yapmak istediğinizi yapın!

Ultimate Car Driving Simulator önerilerinizle düzenli olarak güncellenecektir. Geri bildiriminizle birlikte bir inceleme bırakmayı unutmayın.

Geliştiriciyi Instagram’da
https://www.instagram.com/realedwardsir/ adresinden

takip edin https://www.facebook.com/speedlegendsgame/ adresinde Facebook’ta veya
https://twitter.com/speed_legends adresinde
Twitter’da topluluğu takip
edin.

2020’nin en iyi sürüş oyununu hemen indirin!

apk indir

Apk Oyunlar Bilgisayara Nasıl Kurulur

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 0 / 5. Toplam Oy : 0

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir