UNO 1.7.386 Apk İndir

5
(3)
Klasik kart oyunu olan UNO!™ mobil ortama taşındı. arkadaşlarınızla ve diğer oyuncular ile oynaya bileceğiniz UNO oyununu en altta buluna apk oyun indir  butonuna tıklayarak sorunsuz bir şekilde indirip oynayabilirisiniz.
uno 1 7 386 apk

UNO!™ Apk Açıklaması

2021, UNO! ™ ‘nun 50. Yıldönümü! 50 yıldır UNO! ™ herkesin en sevdiği klasik kart oyunu olmuştur. Artık bu geleneği mobil cihazınızda yeni kurallar, turnuvalar, oyun modları ve çok daha fazlasıyla yayabilir veya YENİ olanlar oluşturabilirsiniz! 2 yıllık UNO! ™ ‘nun mobil ortama geçişini KUTLAYALIM!

Bugün oynayın! UNO! ™ dünyanın 1 numaralı kart oyunudur, her zaman ve her zaman rekabetçi bir aile dostu kart oyunu için mükemmeldir! İster evde, hareket halindeyken, bir UNO gazisi veya tamamen yeni olun, UNO! ™ ‘da ailedeki herkes için bir şeyler vardır.

Hazır. Ayarlamak. UNO! ™
– Klasik kart oyunu, UNO! ™ oynayın veya gerçek zamanlı maçlarda oynamak için çeşitli ev kuralları arasından seçim yapın
– Ödüller kazanmak ve liderlik tablolarında zirveye çıkmak için turnuvalarda ve etkinliklerde yarışın
– Arkadaşlarınızla veya ailenizle ortak olun, 2’ye 2 modunda uzanın ve kazanmak için işbirliği yapın
– UNO! ™ Kulüplerinde dünyanın dört bir yanından aileniz veya arkadaşlarınızla istediğiniz zaman, istediğiniz yerde bağlantı kurun
– Mobil cihazda UNO! ™ ‘ nun 2 yılını kutlamak için haftalık şanslı çekilişimize katılın !

ÖZELLİKLER
Klasik Oyun Parmaklarınızın Ucunda
UNO! ™ ‘da yeni misiniz veya en sevdiğiniz kart oyununu oynamak mı istiyorsunuz? Quick Play’e dokunun ve klasik UNO! ™ kurallarıyla yeni bir oyun başlatın.

Your Room Kural
, In Odası Modu arkadaş veya aile davet ve kendi ev kuralları kurdu. Oynayan kişiye +4 Wild göndermek için “Wild Punch” gibi yeni kartlar oynayın. Veya “Yığın” gibi kuralları kullanın ve şanssız bir oyuncunun kartlarını eline geçirmesini izleyin. UNO! ™, herkesin katılmasını kolaylaştıran aile dostu bir partidir!

Dostum
2v2 modunda savaşmak için bir arkadaş veya aile bulun ve ortak olun. Diğer takımı yenmek için elinizi (veya ortağınızı) olabildiğince çabuk sıfıra indirmek için birbirinize yardım edin!

Bağlanın, Sohbet Edin, Yell UNO! ™
UNO! ™ kulüplerindeki arkadaşlarınızla bağlantı kurun ve birbirinize hediyeler gönderin. Bir strateji yapın ve birbirinizi neşelendirin!

Gerçek Zamanlı Maçlar Bol
Ödül kazanmak için turnuvalarda ve özel etkinliklerde rekabet edin. Liderlik tablolarının zirvesine çıkın ve arkadaşlarınıza ve ailenize gösteriş yapın!

Vahşi Olun – Hayır, Gerçekten
Bu engelsiz mod, UNO! ™ ‘nun aldığı kadar tuhaf. Klasik modu unutun – ev kuralları, iki deste oyunu ve koyduğunuz miktarın 200 katına kadar kazanç! Ama dikkat edin, bu vahşi oyun modunda büyük kazanın ya da eve eli boş dönün! Meydan okumaya hazır mısınız?

Özel etkinlik
UNO! ™ ‘da asla sıkıcı bir gün yok! UNO! ™ ‘nun mobil ortama geçişinin 2. yıl dönümünü haftalık şanslı çekilişlerle kutlayın. Etkinlik dönemlerinde özel ödüller ve heyecan verici fırsatları kaçırmayın!

apk indir
apk indir
apk indir

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 3

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir