Vektor 1.2.1 Apk İndir

0
(0)

Klasik serbest koşu oyunu. Parkurda koş. özgür kalmak için. Vektor apk oyununu indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Vector 1 2 1 apk

Vector Apk Açıklaması

Vector, sizi sistem tarafından durdurulmayacak olağanüstü ücretsiz koşucu olarak sunan heyecan verici, arcade tarzı bir oyundur. Oyun, özgürlüğün ve bireysel olarak uzak bir hayalden başka bir şey olmadığı totaliter bir dünyaya bakış açısıyla açılıyor. Ama serbest koşucunun kalbi güçlüdür ve yakında özgürlüğüne kavuşursun. Tek amacı sizi yakalamak ve geri getirmek olan “Big Brother” tarafından kovalanırken Parkour’un kentsel ninja sporuna dayanan olağanüstü teknikleri kullanarak koşun, atlayın, kaydırın ve tırmanın.

Parkour uygulamasından ve ilkelerinden esinlenen Vector’un sezgisel kontrolleri her seviyeden oyuncuyu memnun eder ve sofistike seviye tasarımları, izci distopik çatıların üzerinden “akarken” hızlı tempolu zamanlama bulmacalarıyla en zorlu oyunculara meydan okur.

Oyun özellikleri:

-Popüler Facebook oyununun yapımcılarından Arcade oyunu – Cascadeur animasyon araçlarıyla mümkün olan şaşırtıcı derecede gerçekçi Parkour’dan ilham alan hareketler
– 20 zorlu seviye (“Deluxe Sürüm” de 40)
– Öğrenmesi hızlı, ustalaşması zor

Parkurdan ilham alan en iyi aksiyon oyunu! Vektör, özgür kalmanızı ve koşmanızı sağlar! Yakalanmayın

apk indir
apk indir
apk indirBu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 0 / 5. Toplam Oy : 0

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir