Vengeance MOD APK (Sınırsız Para) v1.3.3.3

5
(1)

Pazarı rol yapma türündeki RPG’ye genişletmeye karar veren DimasjkTV, destansı bir tarza sahip olan Vengeance adlı bir RPG’yi yayınladı. Efsanelerde büyük savaşçıların gizemlerini keşfetmeyi ve macerayı seviyorsanız bu oyunu kaçırmamalısınız.

Vengeance

Vengeance Apk Açıklaması

Vengeance’da bir savaşçı olarak cesursun ve özel yeteneklere sahipsin. Binekleri eğitebilir, ölümsüzleri çağırabilir veya yeni bir dünyaya maceraya atabilirsiniz.

Göreviniz, NPC’ler tarafından verilen görevleri yerine getirmektir. Bu süreçte, daha önce ortaya çıkarılmamış olan gizemleri keşfetme fırsatınız var.

DIABLO’yu daha önce deneyimlediyseniz, Vengeance’ın harita tasarımının benzer olduğunu hissedebilirsiniz, çünkü detaylar titizlikle tasarlanmış ve eksiksizdir. Topraklar, zindanlar ve yüzlerce canavar türü fethetmeni bekliyor. Onlarla yüzleşmeye hazır olun!

Kontrol

Diğer RPG rol yapma oyunları gibi, Vengeance’ın kontrol sistemi de oldukça eksiksiz ve profesyonel.

Ekranın solunda, hareket eden karakteri kontrol etmek için bir joystick düğmesi bulunur. Sağ, karakterin saldırmasına ve büyü kullanmasına izin veren sanal tuş düğmelerini içerir. Üst köşedeki kırmızı küre simgesi, oyuncunun karakterin sağlığını izlemesini sağlar.

Yüksek hasar gücüyle büyü kullanmak çok fazla mana tüketecektir. Beceriyi kullanmak için yeterli manaya sahip olmadığınızda, yalnızca temel saldırı tekniklerini kullanabilirsiniz.

Ayrıca Vengeance, oyuncuların binek kullanmasına izin veren bir özelliğe sahiptir. Sadece karakterin daha hızlı hareket etmesine yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda daha görkemli bir görünüm verir ve savaşlarda size yardımcı olabilir. Binek kullanmak istemiyorsanız, bunu ayarlardan kapatabilirsiniz.

karakterler

Vengeance, Knights, Assassins, Supporters, Wizards, Archers, Priests ve Necromancers dahil olmak üzere 7 karakter sınıfına sahiptir.

Oyuncular bir karakter sınıfı seçmenin yanı sıra cinsiyeti de seçebilirler. Her biri dört beceriye sahiptir. Tabii ki, savaşın belirli bir yönünün avantajına sahipler.

Burada durmadan, sihirli kitaplar kullanarak karakterlerin becerilerini yükseltebilirsin.

Destek eşyaları kullanmak, savunma ekipmanı giymek, silah donatmak da daha güçlü olmanın bir yoludur. Savaşmak için hem kalkanları hem de kılıçları olduğunda karakterin kazanma şansı daha yüksek olacak!

Ekipman ve öğeler

Başlangıçta karakteriniz yalnızca bir demir çekiçle donatılmıştır. Savaş sırasında diğer silahları da toplayabilirsiniz. Yendiğiniz düşmanlar tarafından düşecektir. Bunları kullanmak için toplayabilirsiniz.

Bu işe yaramazsa, zanaat yapmak için malzeme toplamanız gerekir. Bu öğeler genellikle daha yüksek istatistiklere sahiptir. Endeksin ne kadar yüksek olduğu, malzemenin türüne bağlıdır. Nadir parçalar ve değerli taşlar efsanevi ekipman yaratabilir.

Destek öğeleri de çok faydalıdır. Yalnızca sınırlı bir süre için etkili olsalar da, getirdikleri büyüme, oyuncuların bir zorluğun daha hızlı üstesinden gelmelerine yardımcı olabilir!

Ayrıca efsanevi maskotlar ve binekler de oyunculara savaşlarda yardımcı oluyor. Daha fazla müttefike sahip olmak, gücünüzün ve kazanma oranınızın artması anlamına gelir.

Görevleri tamamladığınızda veya savaşı kazandığınızda, madeni paralarla ödüllendirileceksiniz. Yükseltme, kostüm ve büyü satın alma sürecinde kullanılırlar.

apk indir
apk indir
apk indir

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.