Virtual Families 3 APK + MOD (Unlimited Money) v1.8.48

0
(0)

Last Day of Work, Virtual Families serisi, Virtual Villagers ve Fish Tycoon ile popüler bir yayıncıdır. İnsanlara bir sürü eğlenceli oyun sundukları için övgüyle birlikte dünya çapında milyonlarca hayranı var. Ve bir süre sessizlikten sonra serinin son bölümü olan Virtual Families 3 ile geri döndüler.

Virtual Families 3 Apk Açıklaması

Virtual Families 3’e katılarak, açık alanla kırsalın tadını çıkarmak için geri dönmek için kalabalık, kalabalık şehre veda edeceksiniz. Ancak, şehrinizin etrafındaki insanlar birbirlerine burada gizemli şeyler olduğunu söylüyorlar. Öğrenmeye çalıştılar ama cevap veremediler. Onlara yardım edebilirsin!

Ancak bu gizemli seri, oyun boyunca pek de tatmin edici değil. Bunu atlayabilir veya daha sonra yapabilirsiniz. Oyunun başında karakterinizi oluşturacak ve sanal hayatınıza başlayacaksınız. Eski bir evi temizlemek ve onarmak gibi küçük işlerle başlayın. Daha sonra iş arayabilir, arkadaşlar edinebilir ve ilginç bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

Virtual Families 3, oyunculara ayrıntılı bir kontrol paneli sağlar, ancak oldukça basit bir şekilde tasarlanmıştır. Herhangi bir nesneye veya kişiye dokunduğunuzda, bilgilerin bir özetini ve ardından bir dizi etkileşimli eylemi gösterecektir. Oyundaki nesnelerle etkileşime geçmek için ilgili eylemi seçmeniz yeterlidir.

Hayalinizdeki aileyi kurun

Virtual Families 3’teki çoğu oyuncunun aradığı şey budur. Siz de kendinize seveceğiniz, evlenip birlikte yaşayacağınız birini bulabilirsiniz. Daha sonraki bir zamanda, yaşamak için evinize taşınacaklar ve oradan ikinizin çocukları olacak.

apk indir
apk indir
apk indir

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 0 / 5. Toplam Oy : 0

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.