Wild West: New Frontier 1.34 Apk İndir

0
(0)

Vahşi batıda bir arazinin var. Bunu bir çiftliğe çevirip buradan gelir elde etmek istermisiniz. ellde ettiğiniz gelirle çifliğini genişletebilir, yeni ürünler ekebilirsiniz. Wild West: New Frontier apk oyununu indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Wild West New Frontier 1 34 apk

Wild West Apk Açıklaması

Merhaba çiftçiler! Tarım simülatörü oyunları dünyasında harika bir macera simülasyonu için mükemmel bir gün. Boş tarım arazinizi alın ve herkesin ziyaret etmek isteyeceği müreffeh, gelişen bir çiftlik inşa edin! Çiftlik deneyimi kazanın ve daha fazla kaynak toplamak için sınırlarınızı genişletin, çeşitli Batı tarzı ürünler oluşturun ve huzurlu köy yaşamının harika bir simülasyonu için sevimli hayvanlar yetiştirin! Vahşi vahşi batı tarlalarında saman gününüzün zamanı geldi!

Kırsal köy yaşamının sessiz cazibesini yaşayın – akan nehir manzaralı güzel bir konum sizi bekliyor. Bol miktarda bina ve dekorasyonla hayallerinizdeki çiftliği tasarlayın. Heyecan verici bir çiftlik deneyimi için sevimli çiftlik hayvanları yetiştirin ve çeşitli mahsulleri hasat edin! Vahşi Batı’da gerçek bir kovboy ol!

SANAL BİR ÇİFTLİK TASARLA
Arazinizi dilediğiniz gibi dekore edebilirsiniz! Tarlalarınızı daha fazla tohum ve sebze ekecek şekilde genişletin; yemyeşil kakao, fındık, kahve ve meyve ağaçlarıyla, hiç kimsenin görmediği en görkemli bahçelere özen gösterin – ve muhteşem bağınızı unutmayın!

SANAL HAYVAN YETİŞTİRİN
Çiftlik hayvanat bahçenizi inekler ve domuzlarla doldurmaya başlayın ve adım adım çeşitli diğer hayvanların kilidini açın: keçiler, hindiler, kazlar ve daha fazlası! Elbette evcil hayvanları da unutmayın: Köpekler ve yavru köpekler, kediler ve yavru kediler ve hatta farklı türde tavşanlar kendi çiftlik hayvanat bahçenizde sizi bekliyor!

ÇİFTLİK ATÖLYELERİ YAPIN
Artık çok fazla kaynağınız var – üretim sürecini başlatmak için mükemmel bir zaman. Çeşitli türde yararlı mallar ve ürünler oluşturmak için Süt Ürünleri, Yaz Mutfağı, Izgara, Değirmen, Ocak, Kahve Barı ve çok daha fazlası gibi çiftlik atölyeleri oluşturun. Yüzeyin altındaki hazineleri keşfetmek için balık tutma mini oyununda yer alabileceğiniz gölün kilidini açmak için iskelenizi onarın! Daha fazla malzeme almak ve zengin olmak için seviye atlayın!
EĞİTİMLE MALLARI GÖNDERİN
Diğer oyuncuların çiftliklerine tren göndermek için bir demiryolu platformu oluşturun – trenlerinizi yarattığınız ürünlerle doldurun ve tabii ki değerli bir ödül ve deneyim kazanın! Hala çok sayıda ürün kaldı – bir sonraki seviyeye daha hızlı ilerlemek için sipariş panosundaki görevleri tamamlayın!

KOMŞULUK YARIŞLARINA KATILIN
Wild West, en cesur oyuncuların hızlı tempolu çiftlik oyunlarında rekabet edebileceği bir yerdir! Mahalle Yarışı’nın saman gününe katılın ve çiftçi ailenizin batının en iyisi olduğunu kanıtlayın. Yüksek puanlar kazanın ve şimdiye kadarki en iyi ödülleri kazanmak ve liderlik tablosunun zirvesine ulaşmak için çiftlik oyunlarında başarıya ulaşın! Wild West’te tarım oyunlarının sunduğu her şeyi keşfedin – yeni bir çiftçi olarak hayatınıza bugün başlayın. Keyifli bir çiftlik simülasyonu sizi bekliyor!

ÇİFTLİK SİMÜLATÖRÜNÜZDE KÖY HAYATI SİMÜLATÖRÜNÜN KEYFİNİ ÇIKARIN!

Wild West: New Frontier’ı oynamak ücretsizdir, ancak bazı oyun öğeleri gerçek parayla da satın alınabilir – isterseniz, bu öğeleri yalnızca oyunu oynayarak ücretsiz olarak kazanabilirsiniz: reklamları izleyerek, yarışmaları kazanarak, her oyuna giriş yaparak gün, diğer oyuncularla ticaret ve çok daha fazlası.
Wild West: New Frontier oynamak için internet bağlantısı gereklidir – bu, bu büyüleyici çiftçilik simülasyonunda en son güncellemeleri indirmenize, ilerlemenizi otomatik kaydetmenize ve mahallenizdeki ailenizle iletişim kurmanıza olanak tanır.

apk indir

Apk Oyunlar Bilgisayara Nasıl Kurulur

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 0 / 5. Toplam Oy : 0

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir