Words of Wonders: Crossword 2.6.0 Apk indir

5
(2)

Bulmaca çözmeyi sevenler için tam size göre bir oyun. Words of Wonders apk dosyasını bilgisayarınıza yada mobil cihazınıza indirerek oynayabilirsiniz. oyunun açıklamasının en altında bulunan apk oyunu indir butonunu kullanarak indirebilirsiniz.

words of wonders crossword 2 6 0 apk

Words of Wonders: Crossword Açıklaması

Words of Wonders’a hoş geldiniz! Bu fantastik bulmaca oyununda, 7 harikanın gizli sırlarını ve aynı zamanda inanılmaz şehirleri keşfederek dünyayı dolaşırken aynı zamanda kelime bilginizi ve yazım becerilerinizi geliştireceksiniz.

WOW’da benzersiz bir ipucu olarak birkaç harfle başlayacaksınız, sıfırdan yeni kelimeler yazmak ve yaratmak için beyninizi test etmeniz ve son bulmaca çözümünü elde etmek için hepsini birbirine bağlamanız gerekecek. Bu kelime oyununda ustalaşacak mısın? Bazen çözümü kafanızda netleştirirsiniz, ancak bazen bağlanacak daha fazla kelime olmayacağından çözümü tahmin etmeniz gerekir. Bu oyun, arama, yazma ve problem çözme becerilerinizi geliştirmek ve geliştirmek için mükemmel bir eğlence aracıdır.

Bulmacaya göre yapboz, her bulmacayı ve ortaya çıkabilecek her zorluğu çözerken dünyayı dolaşacaksınız. Nihai çözümü bulmak ve yeni bir ülkeye seyahat etmek için mektupları birleştirin! Yeni kelimeler öğrenirken ve kelime bilginizi geliştirirken dünyayı keşfetmekten daha iyi bir şey var mı?

Hangi stratejiyi kullanacaksınız? Bulmacayı ilk bakışta tahmin ederek veya belki de her seferinde bir kelime bularak çözmek mi? Kova listenizden çıkacak bir sonraki şehir ne olacak? Bu harika bulmaca oyununda hepsini ziyaret edeceksin!

KELİMELERİNİZİ TEST EDİN

Aslında kaç kelime biliyorsun? Alfabeniz sandığınızdan daha sınırlı olabilir … ya da olmayabilir! Bu bulmacalar zorlayıcıdır ve kelime dağarcığınızın ne kadar geniş olduğunu, farklı seçenekleri nasıl birleştirdiğinizi ve yapbozu çözmek için yeterince iyi arama yapıp yapamayacağınızı test edecektir.

GİZLİ SIRLARI BUL

Bu bulmaca oyunu, her bilmeceyi çözmek için ihtiyaç duyduğunuz becerileri birleştirecek. Sonraki seviyelere geçmek için kelime dağarcığına hakim olmanız gerekecek. Bir bulmacayı daha zorlu hale getirmek istiyorsanız, her seviyede bulabileceğiniz ekstra kelimeler var.

YENİ YERLERİ KEŞFEDİN

Göreve katılın ve yedi harikayı ziyaret etmek için dünya çapında seyahatinizin tadını çıkarın! Bunları bilginizle birleştirin ve çok ilerlemiş olacaksınız. Her anıt benzersizdir ve tahmin edilmesi gereken farklı bir harf vardır. Yeni kelimeler öğreneceksiniz, aynı zamanda dünyanın ne kadar harika olduğunu da öğreneceksiniz! Gizli bir cümle yaratabilecek misin?

BİR MASTER OLUN

Words Of Wonders (WOW), zorlu seviyelerle dolu harikaları keşfederken kelime bilginizi test edecek. Yolculuğunuza ilk harikayla başlayın ve zirveye ulaşmak için yukarı çıkın. Oyunun zengin veritabanı sayesinde her bir mucize ve seviye giderek daha da zorlaşacak ve benzersiz olacaktır. Parmağınızı kaldırmadan harfleri birleştirin, tahtadaki gizli kelimeleri bulun!

ÇOK OYUNCULU OYUN

Arkadaşlarınızla oynayarak eğlenceyi artırın. Tüm kelimeleri bulmak veya her tahtada arkadaşlarınızla rekabet etmek için 4 oyuncuya kadar güçlü bir takım oluşturun. Basit arayüz, çok oyunculu oyuna bir saniye içinde başlamanıza izin verecektir. Basitçe, zaten oynayan bir arkadaşınıza katılın.

Basit ve güzel oyun tasarımının ve ayrıca oyun sırasında size daha fazla eğlence verecek çok çeşitli seviyelerin ve bulmacaların tadını çıkarın!

apk indir
apk indir
apk indir

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 2

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir