World Cricket Championship 2 2.9.2 Apk İndir

0
(0)

kriket oynamayı öğrenmek istermisiniz. birebir tüm turnuva ve özellikleri ile sıkılmadan oynayacağınız bir oyun. World Cricket Championship apk oyununu indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

World Cricket Championship 2 9 2 apk

World Cricket Championship 2 Apk Açıklaması

Kendi takımınızı yönetin ve çeşitli kriket turnuvalarına katılın. Sporcularınızı kontrol edin. Favori takımınızı seçin ve Android için bu oyunda oynaması için gönderin. Karmaşık servis yapın ve bir gol atmaya çalışın. Rakipleriniz tarafından servis edilen toplara vurun. Takımınızın oyuncularını yönetin ve güçlü rakiplere karşı sıkı oyunlar kazanın. Farklı seviyelerde turnuvalara katılın. Takımınızın reytingini kazanın ve yükseltin. Şampiyon olmak için akıllıca numaralar kullanın.

Gelen  DÇK 2 Oyuncularınızı kişiselleştirebilir ve özelleştirilmiş pankartlarla takımınızı neşelendirebilirsiniz! Ayrıca göz alıcı animasyonlar, daha fazla kriket sahası, yeni kontroller ve yeni kamera açılarını da dört gözle ekleyebilirsiniz! ‘ WCC 2 ‘, onu mobil kriket dünyasının en dinamik ve çok yönlü oyunu yapan özelliklere sahiptir. WCC 2

Dünya Kriket Şampiyonası 2 ( WCC 2 ), üst üste üçüncü kez ‘En Sosyal’ Kategorisinde Google Play’in 2017’nin En İyi oyunları kazananı seçildi. Dünyanın her yerinden binlerce oyuncuyla gelmiş geçmiş en iyi mobil kriket oyunudur.

sunulan çeşitli zorluklara tatmin edici arka planlar sağlayan harika görünümlü grafikler ve animasyonlar sağlar. Grafiklerin pürüzsüz görünümü, kısmen oyun içindeki büyük miktardaki animasyonlara bağlıdır. Sağlam bir perspektiften bakıldığında, duruşmalara otantik bir avantaj sağlamak için profesyonel bir sesli yorumun etkileyici bir şekilde dahil edilmesi de var. Egzersiz ve antrenmanla artan oyuncu niteliklerinin yanı sıra sakatlıklar ve birden fazla kamera açısı kullanma seçenekleriyle bu oyun çok yönlü ve derinlemesine bir deneyimdir.

Oyun özellikleri:
–Birçok farklı takım (18 farklı uluslararası takım, 10 yerli takım, 24 farklı stadyum).
–Gerçekçi fizik (69 farklı vuruş ve 8 farklı bowling eylemi).
–Farklı turnuvalar (Dünya Kupası, Dünya T20 Kupası, Blitz Turnuvası ve ODI Serisi dahil 4’ten fazla turnuva).
–Diğer oyuncularla rekabet edin (AI rakibine meydan okuma, arkadaşlara meydan okuma dahil).

Oyun bir İnternet bağlantısı gerektirir.

apk indir

Apk Oyunlar Bilgisayara Nasıl Kurulur

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 0 / 5. Toplam Oy : 0

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir