Worms Zone .io – Voracious Snake 2.0 Apk İndir

0
(0)

Eski Telefonlarda bildiğimiz yılan oyunununu ta kendisi. Fakat oyunu başkalarına karşı aynı ortamda oynayım onlarıda yemeye çalışıyorsunuz. oynaması kolay ve keyifli vakit geçireceğiniz bu oyunu oynamanızı tavsiye ederiz. Worms Zone oyununu indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

worm zone io 2 0 apk

Worms Zone .io – Voracious Snake Apk Açıklaması

Çok eğlenceli ve dinamik aksiyon içeren oyunları seviyor musunuz? O halde arenanın büyük şampiyonu olabileceğiniz harika bir oyun salonu olan Worms Zone.io’ya hoş geldiniz! Nefisleri ve farklı güçlendirmeleri toplayın, düşmanları alt edin ve hepsinin en büyük solucanı olun!

Sence zor mu? Rahatlayın, kurallar basit – arenayı keşfedin, gördüğünüz tüm yiyecekleri toplayın ve solucanlarınızı hayal edebileceğiniz kadar büyütün – sınır yok!

Diğer oyuncuların arasından sıyrılın, gardıroptan bir görünüm seçin veya kendi benzersiz tarzınızı yaratın. Ne kadar uzağa giderseniz, o kadar çok dış görünümün kilidini açarsınız.

Worms Zone aynı zamanda bir PVP aksiyon oyunudur! Diğer oyunculara dikkat edin ve onlara çarpmamaya çalışın, aksi takdirde sıfırdan başlamanız gerekir. Ancak, onları gizlice sarmayı ve kuşatmayı başarırsanız, daha fazla puan ve sahip oldukları tüm yiyecekleri alırsınız. Bu çok lezzetli!

Şampiyon olmak için birkaç taktik vardır: “dövüşçü”, “düzenbaz” veya “kurucu”. Hangisi sen olacaksın?
Worms Zone ayrıca benzersiz grafiklere sahiptir! Minimalist ve basit tutuyoruz ve seveceksiniz!

apk indir

Apk Oyunlar Bilgisayara Nasıl Kurulur

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 0 / 5. Toplam Oy : 0

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir