Wrestling Revolution 2.1 Apk İndir

0
(0)

Adının Türkçesi güreş devrimi olan bu oyunun başa bir sürümü. Güreş yaparak para kazandığınız bir kariyer düşünün. bunun için tek yapmanız gereken maçları kazanmak. Wrestling Revolution oyununu indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Wrestling Revolution 1 71 apk

Wrestling Revolution Apk Açıklaması

Mobil bir devrim başlatan orijinal 2D güreş oyunu – şimdi 10 MİLYONdan fazla indirmeyi kutluyor!

Türün eğlencenin önce geldiği 16 bitlik altın çağına geri dönüyor ve çok yönlü animasyon sistemi, ringde cihazınızın kaldırabileceği kadar güreşçiyle her an her şeyin olabileceği anlamına geliyor! Kendi yıldızınızı yaratın ve hem sahnede hem de ringde doğru hamleleri yapmaya çalışırken, olasılıklarla dolu sonsuz bir kariyere başlayın. Ya da kendi yarattığınız “Gösteri” maçlarında enerjinizi patlatın – burada kuralları SİZ, oyuncuları seçin ve arenayı tasarlayın! “Profesyonel” i açtığınızda, düzenleme ayrıcalıklarınız, değişikliklerinizi 9 kadroda 350 karakterin tamamına kaydetmeye kadar genişler.

A = Saldırı (yüksek amaç için bir yön ile, düşük hedef olmadan)
G = Yakala / Fırlat nesne
R = Çalıştır
P = Kaldır / Bırak
T = Alay / İğne
* Elde tutulan bir silahı ateşlemek için, R (Çalıştır ) ve P (Pick-Up) düğmeleri aynı anda yerde yan yana. Bu meşale daha sonra aynı komutu kullanarak daha büyük bir nesneyi ateşlemek için kullanılabilir.

DOKUNMATİK KONTROLLER:
– Arenanın herhangi bir yerine doğru yürümek için DOKUNUN.
– Hareketleri çalıştırmak veya tetiklemek için KAYDIRIN.
– Vücudunun o kısmına saldırmak için rakibinize DOKUNUN.
– Kapmak veya almak için SIKIŞTIRIN.
– Bir eylemi alay etmek, iğnelemek veya iptal etmek için parmaklarınızı ayırın.
– Oyunu DURAKLATMAK için saate ve ardından ÇIKIŞ için oka dokunun.

MENÜ KONTROLLERİ
– İçeriğine solda veya sağda göz atmak için bir değerin veya kutunun herhangi bir tarafına dokunun.
– Karakterleri seçerken, yuvalarına bir kez dokunduğunuzda istatistikleri görüntülenir ve tekrar dokunulduğunda bunlara erişilir. Farklı bir hizmet listesi seçmek için şirket logosuna dokunun.
– Parmağınızı bir karakter yuvasının üzerinde tutarak hareket ettirin ve bir başkasıyla geçiş yapın. Görev listelerini değiştirmek için bunu şirket logosuna taşıyın.
– Takvim ekranında, içeriğini görüntülemek için herhangi bir tarihe dokunun. Düzenlemek için karakterinize dokunun, onları eğitmek için istatistiklerine dokunun, tüm listeyi görüntülemek için şirket logosuna dokunun, kuralların tam bir açıklamasını görmek için maç başlığına dokunun.
– Bir sergi kurarken, değiştirmek için bir karaktere dokunun ve kuralları değiştirmek için maç başlığına dokunun. Bu ekrandan, silah eklemek için masa simgesine ve arenayı düzenlemek için halka simgesine dokunun.
– Sohbetleri hızlandırmak için herhangi bir konuşma balonuna dokunun. Mümkün olan en kısa sürede devam etmek için başka herhangi bir statik ekrana dokunun.

PERFORMANS
– Cihazınızın ekranda yalnızca belirli sayıda güreşçiyle başa çıkabileceğini biliyorsanız, lütfen bu sınırlamayı “Ekran” seçeneklerinde belirtin. İkincil karakterleri de kapatmayı düşünün.
– Cihazınızın birçok karakter yuvasını görüntülerken zorlandığını fark ederseniz, “Temel” metne geçmeyi ve “Portreler” i kapatmayı düşünün.

apk indir

Apk Oyunlar Bilgisayara Nasıl Kurulur

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 0 / 5. Toplam Oy : 0

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir