Zombie Tsunami 4.5.2 Apk İndir

4.7
(148)

Sonsuz yarış oyunlarından bir tanesi. ama bu sefer zombileri kontrol edeceksiniz. nekadar çok zombi kontrol ederseniz sonuca o kadar yakınsınız demektir. Zombie Tsunami apk oyununu indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Zombie Tsunami 4 5 2 apk

Zombie Tsunami Apk Açıklaması

Zombies Tsunami , oyuncuların koşmaya devam etmek için bir grup zombiyi kontrol etmeleri gereken sonsuz bir koşu oyunudur. Ancak bilmeniz gereken bir nokta, zombilerinizin sayısının, zombilerin kaç kişiyi yediğine bağlı olduğudur.

Sokaklarda koşan tek bir zombi ile başlayarak, yaşayanları kovalayın ve onları zombi grubunuza ekleyin. Ne kadar çok insan ısırır ve grubunuza eklerseniz, Zombie Tsunami gezegende o kadar uzun süre hücum edebilir ve yoluna çıkan her şeyi yiyebilir.

Ancak aynı zamanda, arabalar ve otobüsler gibi birçok engelden de kaçınmanız gerekir. Grubunuzdaki zombi sayısını sağlamalısınız.

Ancak Zombie Tsunami olarak yiyebileceğiniz tek şey beyin değildirtüm hızıyla devam ediyor. Dev Zombie’yi birçok gözünden ateş eden birden fazla lazerle etkinleştirmek için bonusları ve güçlendirmeleri yutun, bir netherworld Ninja olarak şehirlerde gizlice dolaşın veya UFO ile zombi istifinizin üyelerini klonlayın.

Evet, Zombies Tsunami , oyunu eğlenceli hale getiren 300 farklı görev içeren orijinal bir sonsuz koşu oyunudur. Tabii ki, oyunun enfes harika stili ve mükemmel grafikleri de oyuncuları cezbeden bir vurgu.

Zombie Tsunami , 3 ila 6 oyuncunun 30 dakikadan kısa sürede oynayabileceği bir parti oyunudur. Oyunda her oyuncu şehre saldıran bir zombi sürüsüne liderlik ediyor. Oyunu kazanmak için işbirliği yapmak ve bazen birbirlerine ihanet etmek zorunda kalacaklar. Kahkaha garantili!

ÖZELLİKLERİ

– Tüm sürüyü kontrol etmek için “tek dokunuşla” oynanış
– 10 çılgın ikramiye, ninjalar, ejderhalar, UFO’lar ve daha fazlası
– Kilidi açmak için birçok yükseltme
– Zombi kuşları yetiştirin ve güçlerini kullanın
– Yutulacak 300’den fazla görev
– Seyahat edilecek 11 set in
– Tüm Android modelleri için optimize edilmiştir

Zombie-Tsunami-cover-5
Zombie-Tsunami-cover-7
Zombie-Tsunami-cover-4
Zombie-Tsunami-cover-3
Zombie-Tsunami-cover-6
Zombie-Tsunami-cover-2
Zombie-Tsunami-cover-1

Arkadaşlarınızı yiyin ve yolunuzdaki her şeyi yok ederek onları çılgın bir yarışa davet edin. Zombies Tsunami’yi indirmeyi deneyin , asla hayal kırıklığına uğramayacaksınız!

apk indir
apk indirBu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 148

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.