Zombieland: AFK Survival APK + MOD (Sınırsız Altın) v3.6.1

0
(0)

Zombieland: AFK Survival, zombi salgınının yarattığı kıyamet sonrasında yeryüzünde kuruldu. Görevin hayatta kalanları bulmak, onları toplamak ve yaklaşan zombi öldürme yollarında onlara eşlik etmek.

Diğer oyun platformlarından farklı olarak, cep telefonlarının küçük ekran alanı, sıkışık düğmeler ve ses ve grafikler PC’ler kadar güçlü olmaması nedeniyle birçok sınırlaması vardır. Ama karşılığında, telefonun dokunmatik işlem olması gibi büyük bir avantajı var. Bu nedenle, favori bir oyun her zaman bu özelliği iyi kullanır. Ve Zombieland: AFK Survival, bu tür birkaç oyundan biridir.

Zombieland-AFK-Survival-MOD-APK-Mod

Zombieland: AFK Survival Apk Açıklaması

Manipülasyonların neredeyse %90’ı sadece dokunma, dokunma ve dokunmadır. Belirli bir seçeneği seçmek için tıkladığınızda veya bir zombi vurduğunuzda, tamamlamak için yalnızca tek bir dokunuşa ihtiyacınız var. Bu, oynarken kendimi oldukça rahat hissettiriyor. Ve daha yüksek seviyelere tırmanırken, büyük ve güçlü zombilerle karşılaştığımda, kafa karışıklığı olmadan her şeyin çok hafif olduğunu hala hissediyorum.

Zombieland: AFK Survival ayrıca çok da korkutucu olmayan bir açılış sahnesine sahip. Oyun, bunun zombi felaketiyle kıyamet sonrası bir dünya olduğunu duyurdu. Ardından haritada hayatta kalanların olduğu alanlar belirdi. Seçip oraya gitmek için öğesine dokunacaksınız. Her karakterin güçlü ve zayıf yönlerini öğrenin. Bundan sonra niceliği ve niteliği artan zombi sürüleriyle karşılaşmaya devam ediyorsunuz.

Silahınız bir tabanca. Ama yakında beyninizi yemek isteyen yüzlerce vahşi zombiye karşı çok zayıf ve güçsüz hissedeceksiniz.

Ödüller

Ancak uzun süre hüsrana uğramanıza gerek yok çünkü bir zombiyi her öldürdüğünüzde çok para kazanacaksınız. O parayı silahları ve karakterleri yükseltmek için kullanırsın. Ayrıca daha güçlü silahlar satın almak için mağazayı ziyaret edebilirsiniz. Bir grup zombiyi yok etmek için el bombası, etkili silahlar almayı unutmayın.

Zombi sürüsüne bazen küçük paskalya yumurtaları karışır. Onları alırsak, ödüller bazen şaşırtıcıdır.

apk indir
apk indirBu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 0 / 5. Toplam Oy : 0

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.